logo itpoint.cz

ADSL od Nextry před je Vánocemi ještě výhodnější

Zřízení vysokorychlostního internetu zdarma, modem za korunu a u služeb s měřeným objemem přenesených dat snížení ceny za 1 GB. Vánoční nabídka platí až do 31. prosince 2004.

Společnost Nextra Czech Republic představuje speciální vánoční nabídku datových služeb Nextra ADSLink. Vysokorychlostní internet zřídí zdarma, modem nabízí již za korunu a u služeb s měřeným objemem přenesených dat snižuje cenu za 1 GB.

"Zřízení vysokorychlostních internetových přípojek nabízíme bez instalačního poplatku," říká obchodní ředitel společnosti Petr Pacas. Jedná se o prodloužení akční nabídky pro služby ADSLink Plus, Professional a OPTIMALink (SHDSL), tedy vysokorychlostního internetu na technologické platformě Telenor Networks. Tato platforma nabízí uživatelům vyšší kvalitu přenosové rychlosti, výhodnější datové limity a nižší agregační poměr než služby založené na jiné platformě.

V rámci vánoční akce jsou pro všechny nové zákazníky připraveny také zvýhodněné ceny samoinstalačních balíčků s ADSL modemem. Nejlevnější samoinstalační balíček s modemem ZyXEL Prestige 630-C USB je za pouhou 1 Kč. Další balíčky jsou nabízeny se slevou až do výše 1 000 Kč. Tyto výhodné ceny platí při uzavření smlouvy na dobu nejméně dvanácti měsíců.

"Výhody nabízíme novým i stávajícím zákazníkům služby Nextra ADSLink Start s měřeným objemem dat. Za každý GB dat přenesených nad stanovený limit zaplatí uživatel jenom 35 Kč," přibližuje nabídku Petr Pacas.

ZDE si můžete ověřit dostupnost vysokorychlostních internetových služeb pro své telefonní číslo.

Vánoční nabídka platí až do 31. prosince 2004.

Nextra Czech Republic

Článek ze dne 16. listopadu 2004 - úterý