logo itpoint.cz

Akční nabídka od společnosti Nextra - zřízení služby ADSL zdarma

V rámci speciální kampaně nabízí nyní společnost Nextra CR možnost zřídit si vlastni širokopásmové připojení na Internet prostřednictvím technologie ADSL bez zřizovacího poplatku. Zvýhodněné podmínky platí pro všechny nové objednávky podané do 15. března 2004.

Společnost Nextra Czech Republic s.r.o. připravila speciální nabídku pro nové zákazníky služby Nextra ADSLink. Při objednání samoinstalačního balíčku bude služba ADSL během této kampaně, která platí do 15. března 2004, zřízena zdarma.

V rámci speciální kampaně nabízí nyní společnost Nextra CR možnost zřídit si vlastni širokopásmové připojení na Internet prostřednictvím technologie ADSL bez zřizovacího poplatku. Zvýhodněné podmínky platí pro všechny nové objednávky podané do 15. března 2004, a to pro služby ADSLink Standard v libovolné variantě (tedy 256/64, 512/128 nebo 1024/768), resp. ADSLink Basic Lite ve variantě 1024/256.

Součástí zvyšování kvality služby je navíc i optimalizace stávajícího nastavení, které má vliv na rovnoměrné přidělování přenosového pásma mezi všechny uživatele.

"Unikátním způsobem průběžně přehodnocujeme pravidla při sdílení celkové kapacity sítě a všichni uživatelé tak mají zajištěny rovné podmínky v dostupnosti Internetu.

Díky nově nastaveným parametrům tak náročnější uživatelé nesnižují kvalitu služby na úkor ostatních klientů," vysvětluje Tomáš Elbl, produktový ředitel společnosti Nextra CR.

Nextra

Článek ze dne 24. února 2004 - úterý