logo itpoint.cz

Akční nabídka prodloužena do 31. července

Počet aktivních přípojek vysokorychlostního internetu přes ADSL v České republice minulý týden překročil 30 tisíc. Výrazně se na tom podílela služba Internet Expres Českého Telecomu, která byla uvedena na trhu v květnu. Zvýhodněná nabídka Internetu Expres za 999 korun je prodloužena až do konce července.

Počet aktivních přípojek vysokorychlostního internetu přes ADSL v České republice minulý týden překročil 30 tisíc. Výrazně se na tom podílela služba Internet Expres Českého Telecomu, která byla uvedena na trhu v květnu.

"Internet Expres tvoří 85 % všech objednávek vysokorychlostního internetu z portfolia Českého Telecomu a 68 % všech objednávek na českém trhu," uvedl David Duroň výkonný ředitel pro marketing. "Abychom vyhověli zájmu našich zákazníků, rozhodli jsme se zvýhodněnou nabídku Internetu Expres za 999 korun, prodloužit až do konce tohoto měsíce," doplnil Davod Duroň.

Jen Internet Expres si od 12. května objednalo 8 700 zákazníků, z nichž zhruba 90 % byli noví uživatele vysokorychlostního internetu.

Za 999 korun Internet Expres obsahuje kombinaci časově i datově neomezeného rychlého připojení k internetu, měsíční hlasový paušál s velmi atraktivními cenami za volání Český Telecom nyní nabízí vysokorychlostní internet ve většině regionů České republiky při potenciálním pokrytí téměř 64% všech telefonních linek. Do konce tohoto roku bude dostupnost Internetu Express dále rozšířena o přibližně 180 nových lokalit.

Internet Expres je vysokorychlostní přístup k internetu včetně měsíčního poplatku za velmi atraktivní hlasové cenové programy. Prvním je Telefon Universal, který je zpoplatňován nejvýhodnější minutovou sazbou pro volání do všech směrů (od 0,59 Kč bez DPH). Úspora oproti běžnému programu Telefon 70 nebo Home Standard je v závislosti na druhu volání až 64 procent. Druhou možností je Telefon Universal Dialog s nejnovějším způsobem účtování pro volání do všech pevných sítí v České republice, kdy už nezáleží na tom, jak dlouho zákazník volá, zda volá místně či meziměstsky, nebo ve špičce či mimo špičku. Za každý uskutečněný hovor do všech směrů a ve všech časech zaplatí pouze 9,90 Kč bez DPH (do jedné hodiny hovoru).

Bližší informace o vysokorychlostním přístupu k internetu včetně aktuálního seznamu lokalit, v nichž je tato technologie dostupná, lze najít na adrese www.internetexpres.cz.

Český Telecom

Článek ze dne 8. července 2004 - čtvrtek