logo itpoint.cz

Aliatel - ADSL zas o něco dostupnější

Nové připojení Speedline DSL s rychlostí 256/64 kbit/s za 695 korun měsíčně je další pobídkou pro zákazníky ze sektoru středních a menších firem. Společně s využitím hlasové služby Business Call Smart klesá cena na 649 korun a zákazník získává komplexní řešení potřeb internetové a hlasové komunikace. K tomu navíc jako zvláštní pozornost 10 GB dat zdarma.

Aliatel rozšiřuje svoji nabídku připojení k internetu prostřednictvím ADSL o novou variantu s cílem učinit jej dostupnější zákazníkům z řad podnikatelů, živnostníků, malých a středních firem, ale i domácností. Služba je pojmenována Speedline DSL Start a nabízí připojení rychlostí 256/64 kbit/s s měsíčním poplatkem 695 Kč. Ve spojení s hlasovou službou Business Call Smart klesá měsíční poplatek na 649 Kč. Objednáním obou řešení získává zákazník komplexní řešení potřeb internetové a hlasové komunikace s výhodou nízkých sazeb za místní, dálkové a mezinárodní volání a platbou pouze jedné faktury.

Od 1.10. 2004 do konce tohoto roku se zákazníci Aliatelu mohou navíc těšit ze zvláštní nabídky. Zákazník ke každé variantě Speedline DSL s datovým limitem obdrží 10 GB zdarma. Standardní cena za 10 GB je 379 Kč, tzn. že po dobu tří měsíců může ušetřit více než 1100 Kč.

Aliatel dále rozšiřuje seznam míst, kde je možné sjednat službu Speedline DSL o 60 nových lokalit. Kompletní seznam lokalit naleznete ZDE a TADY je možné si ověřit dostupnost služby podle telefonního čísla.

Kvalitní ADSL modem si může zákazník u Aliatelu zakoupit či může využít výhodného pronájmu. U všech nabízených modemů je možné zvolit, zda a v jakém rozsahu si objedná jejich instalaci u techniků Aliatelu, nebo zda využije nabídky tzv. samoinstalačního balíčku.

Podrobný ceník a popis nabízených modemů je k dispozici na stránce ZDE.

Aliatel

Článek ze dne 1. října 2004 - pátek