logo itpoint.cz

Aliatel je partnerem seminářů pro malé a střední firmy

Další setkání se zákazníky z klíčového segmentu SME se uskuteční již příští středu v Ostravě a 30.11. 2004 v Plzni. První dvě setkání se uskutečnila v Brně a Českých Budějovicích, dalším místem konání bude 24. listopadu ostravský hotel Harmony club. Závěrečná akce proběhně v Plzni.

Aliatel je partnerem seminářů Komplexní řešení komunikačních technologií pro malé a střední podniky, jejichž cílem je informovat podnikatele o možnostech mobilní komunikace, pevných telefonních služeb ve spojení s internetem a o způsobech využití internetu pro získaní profesionálních informací.

Semináře, jejichž hlavním organizátorem je Asociace malých a středních podniků a živnostníků a společnost Komerční inženýring, jsou určeny pro firmy s cca 10-200 zaměstnanci. První dvě setkání se uskutečnila v Brně a Českých Budějovicích, dalším místem konání bude 24. listopadu ostravský hotel Harmony club. Závěrečná akce proběhně v Plzni.

Nabídku služeb Aliatelu, včetně modelových příkladů řešení pro malé a střední firmy, bude prezentovat Lukáš Mirovský, manažer oddělení podpory prodeje. V prezentaci na téma "Pevné telefonní služby a internet - úspora nákladů pro malou a střední firmu" se účastníci seznámí s komplexní nabídkou služeb Aliatelu pro jeden z klíčových segmentů jeho zákazníků. Firmy tak získají ucelené informace o tom, jak efektivně řešit své komunikační potřeby od běžných telefonních hovorů, přes přístup k internetu, až po datovou komunikaci mezi pobočkami nebo obchodními partnery.

"Velmi nás těší, že můžeme tímto způsobem přispět k rozvoji malého a středního podnikání v ČR. Můžeme se zde opřít o rozsáhlé zkušenosti Aliatelu z oblasti telekomunikačních služeb pro firemní sektor a nabídnout malým a středním firmám skutečně efektivní telekomunikační řešení pro jejich byznys," řekl Mirek Heráň, obchodní ředitel Aliatelu.

Do programu seminářů jsou dále zařazena témata Mobilní komunikace jako nástroj pro úspěšný rozvoj firmy (T-Mobile) a Internet jako zdroj profesionálních informací pro malé a střední podniky (Ekoinfo.cz).

Semináře jsou pro účastníky zdarma.

Vyplněnou závaznou přihlášku, prosím, zašlete e-mailem nebo faxem na adresu kucerova@komercni.com nebo na faxové číslo 271 016 202 do termínů uvedených v přihláškách.

Bližší informace získáte u kontaktní osoby - Irena Kučerová, tel: 271 016 225, e-mail kucerova@komercni.com

Seminář je pro účastníky zdarma ! Těšíme se na Vaši účast !

Aliatel

Článek ze dne 18. listopadu 2004 - čtvrtek