logo itpoint.cz

Aliatel se pochlubil

Na středeční tiskové konferenci Aliatelu, z níž jsme přinesli oficiální zprávu, zazněly i některé další zajímavé informace. Mimo jiné Aliatel představil svou novou reklamní kampaň a vyhlásil se prvním alternativním operátorem podle dosaženého obratu za minulý rok 2003. Současně má být také na veřejnosti nejznámějším alternativním operátorem.

Na středeční tiskové konferenci Aliatelu, z níž jsme přinesli oficiální zprávu, zazněly i některé další zajímavé informace. Mimo jiné Aliatel představil svou novou reklamní kampaň, která se v médiích právě rozbíhá. Má oslovovat právě střední a menší firmy tvrzením, že i jim se vyplatí změnit operátora, byť mají menší objem hovorného.

Jsou to reklamní fotografie ve stylu "Na tyto židle nám za rok ušetřil Aliatel, tvrdí majitel hotelu X, pan Y".

Čísla v uváděných příkladech mají být reálná, postavy a jména jsou smyšlená.

Smyslem každého podnikatelského subjektu je zisk. Toho Aliatel neplánuje dosáhnout ani v roce 2004. Nicméně pro letošní rok již počítá s finanční soběstačností, bez finanční podpory svých akcionářů.

Nejzajímavější informací je samovyhlášení Aliatelu prvním alternativním operátorem podle dosaženého obratu za minulý rok 2003. Současně má být také na veřejnosti nejznámějším alternativním operátorem.

Zkusili jsme o stanovisko požádat PR agenturu, zastupující dosavadní alternativní jedničku GTS, ale dosud jsme odpověď nedostali.

Telefonie

Článek ze dne 19. března 2004 - pátek