logo itpoint.cz

Bluetone nabízí startovací balíček pro malé a střední podnikatele

Startovní balíček internetových služeb Bluetone se slevou 10 % je určen zejména pro podnikatele a menší společnosti, které začínají profesionálně využívat internet jako standardní nástroj své podnikatelské aktivity, ale není v jejich silách a možnostech zabývat se touto problematikou více, než je nezbytně nutné ...

Se slevou 10 % nabízejí ode dneška České radiokomunikace svým zákazníkům z řad malých a středních podnikatelů základní balíček služeb spojených s využíváním internetové sítě pro prezentaci firmy a ke komunikaci.

Tzv. "Startup balíček" obsahuje soubor základních a doplňkových služeb Bluetone, které umožňují rychle a efektivně vyřešit vše potřebné s připojením k internetu a jeho využíváním pro účely podnikání. Zákazníci Bluetone si tak mohou se slevou nechat zřídit doménu, elektronický obchod, vytvořit webovou prezentaci, e-mail server a základní ochranu počítačů a firemní sítě proti virům a neautorizovaným přístupům.

"Naši klienti často žádají mimo internetového připojení a hlasových služeb také komplexní řešení pro využívání všech nejčastěji využívaných aplikací a předností internetu tak, aby se světová síť stala efektivním nástrojem pro jejich podnikání,“ řekl Ing. Jaromír Charvát, ředitel úseku telekomunikačních služeb. „Proto jsme se rozhodli nabídnout jim i tyto služby, které nepatří právě mezi klasickou nabídku telekomunikačních společností naší velikosti."

 www.bluetone.cz/start_up

Startovní balíček internetových služeb Bluetone je určen zejména pro podnikatele a menší společnosti, které začínají profesionálně využívat internet jako standardní nástroj své podnikatelské aktivity, ale není v jejich silách a možnostech zabývat se touto problematikou více, než je nezbytně nutné. Balíček je koncipován jako soubor základních a doplňkových služeb Bluetone, které umožňují rychle a efektivně řešit veškeré potřebné náležitosti potřebné pro připojení k síti a pro využívání sítě Internet pro potřeby firmy.

Jedná se zejména o tyto způsoby využití Internetu :

Další informace a podrobnosti o nabídce Bluetone Startup najdete ZDE.

České radiokomunikace

Článek ze dne 29. ledna 2004 - čtvrtek