logo itpoint.cz

Certifikát k propojení s aplikací mySAP CRM V4.0 pro HiPath ProCenter

Spojení aplikace mySAP CRM V4.0 s nejnovější verzí Siemens HiPath ProCenter umožní přenést funkce kontaktního centra a telefonování přímo do uživatelského rozhraní SAP. Operátoři kontaktních center proto mohou pohodlně a snadno používat funkce obou aplikací a rychleji provádět potřebné úkony.

Řešení kontaktního centra HiPath ProCenter verze 5.1 společnosti Siemens, divize Informace a komunikace - sítě (ICN), získalo osvědčení k propojení s aplikací mySAP CRM V4.0 pro jeho jednodušší a spolehlivější integraci do prostředí SAP. Tento krok významně zlepší práci operátorů kontaktních center, neboť v jednom uživatelském rozhraní umožní provádět několik operací týkajících se jednoho volajícího. Inteligentní integrační proces komunikace v reálném čase do aplikací elektronického obchodu nabízí celou řadu možností při vstupu na nové trhy a efektivnější konfiguraci obchodních procesů, což vede ke zvýšení produktivity. Certifikace představuje standardizaci integrace těchto dvou aplikací, kterou tak lze provádět rychle a snadno.

Spojení aplikace mySAP CRM V4.0 s nejnovější verzí Siemens HiPath ProCenter umožní přenést funkce kontaktního centra a telefonování přímo do uživatelského rozhraní SAP. Operátoři kontaktních center proto mohou pohodlně a snadno používat funkce obou aplikací a rychleji provádět potřebné úkony. Díky přenosu informací z HiPath ProCenter do aplikace mySAP CRM může systém SAP automaticky poskytnout operátorům data zákazníků.

Díky certifikaci mohou obě aplikace bez problémů komunikovat přes nové rozhraní SAP ICI (ICI = integrované komunikační rozhraní). Funkce kontaktního centra aplikace HiPath ProCenter jsou proto integrovány do internetové aplikace mySAP CRM.

Vyšší produktivita a výkonnost, dosažená díky bezproblémovému propojení rozhraní jednotlivých procesů v celé společnosti, poskytují firmám velikou konkurenční výhodu a snižují náklady na komunikaci díky integraci infrastruktury Siemens HiPath a podnikového portálu SAP Enterprise Portalä.

Základní informace :

Siemens

Článek ze dne 14. května 2004 - pátek