logo itpoint.cz

České radiokomunikace zlevňují telekomunikační služby

U služby Bluetone Voice 1044 snižují ČRa od 1. dubna ceny až o 30 %. U služby Bluetone Voice Economy zavádějí zcela nový tarif Dynamic, který umožňuje klientovi výběr účtovacího intervalu a tím i ceny. Například místní hovory do ostatních sítí budou stát ve špičce 1,15 Kč/min. a mimo špičku 0,60 Kč/min.

České radiokomunikace zahajují 1. dubna období akčních cen a slev na hlasové i internetové služby. "Chceme naše služby nabídnout co nejširšímu okruhu klientů, a proto přicházíme s jarními cenovými zvýhodněními u volby i předvolby operátora a také u připojení k internetu prostřednictvím Bluetone Angel, Bluetone ADSL, Bluetone Combi a Bluetone Wireless," uvedl dnes Ing. Jaromír Charvát, ředitel úseku telekomunikačních služeb ČRa, a.s.

U služby Bluetone Voice 1044 snižují ČRa od 1. dubna ceny až o 30 %. U služby Bluetone Voice Economy zavádějí zcela nový tarif Dynamic, který umožňuje klientovi výběr účtovacího intervalu a tím i ceny. Například místní hovory do ostatních sítí budou stát ve špičce 1,15 Kč/min. a mimo špičku 0,60 Kč/min. Pokud se však zákazník rozhodne pro účtovací interval 60s, klesá cena za minutu na 1,10 Kč/ min. ve špičce a 0,58 Kč/min. mimo špičku. Zlevňují i dálkové hovory, které budou stát 1,80 Kč/min. ve špičce a 0,90 Kč/min. mimo špičku při sekundové tarifikaci a 1,65 Kč/min. ve špičce a 0,80 Kč /min. mimo špičku při účtování po 30 sekundách. Zřízení služby je od 1. dubna do 30. června zcela zdarma. Navíc ten kdo hodně volá získává automaticky nárok na objemovou slevu – pokud provolá nad 2 000 Kč měsíčně 3 %, nad 5 000 měsíčně 5% a nad 10 000 měsíčně 7 %. U obou služeb zůstává v platnosti cena 2,20 Kč/ min. na vybrané mezinárodní hovory.

U bezdrátového ADSL Bluetone Angel neplatí ti zákazníci, kteří si Angel objednají během dubna alespoň na 12 měsíců, žádný zřizovací poplatek a první měsíc budou surfovat po internetu s Angelem zcela zdarma. Tato nabídka platí pouze mimo Prahu, kde je kapacita stávajících sektorů Angelu již z velké části obsazena.

Také Bluetone ADSL lze nyní získat zcela bez zřizovacích poplatků a modem má klient zapůjčen po celou dobu trvání smlouvy zdarma. Rovněž u většiny služeb ADSL nebudou noví zákazníci platit poplatek za první měsíc provozu. To vše, pokud si Bluetone ADSL objednají nejméně na půl roku. Nabídka platí do 1.6. 2004.

Zřízení služby Bluetone Internet Wireless bude ve stejném období stát pouze 1 Kč, což je o 6.499 Kč méně než dosud. Podmínkou je uzavření smlouvy podle typu služby na 12-24 měsíců. Instalační poplatek byl zlevněn také u širokopásmového připojení Bluetone Combi, a to na 990 Kč. Při uzavření smlouvy na dobu minimálně 12 měsíců také klesá smluvní hovorné už všech typů služeb Bluetone Combi na pouhých 100 Kč měsíčně. Všechny ceny uvedené v této tiskové zprávě jsou bez DPH.

České radiokomunikace

Článek ze dne 5. dubna 2004 - pondělí