logo itpoint.cz

Český bezdrát si vybral ADSL modemy od Microcomu

ADSL modemy Microcom úspěšně prošly testy alternativního operátora Český bezdrát, který se stal prvním dodavatelem těchto zařízení koncovým uživatelům v ČR. Navíc v rámci zavádění nového ADSL modemu/routeru Microcom na trh v ČR nabízí Český bezdrát do 31. 3. 2004 ADSL modemy/routery spolu s internetovým připojením Eri - ADSL, za cenu 1 Kč.

Společnost Český bezdrát, s. r. o., testovala koncová zařízení pro ADSL připojení a pro své zákazníky vybrala modemy Microcom. Zákazníci si mohou vybrat zda mají zájem o ADSL USB modem nebo ADSL router.

"Spolupráce s Českým bezdrátem nám umožňuje dodávat ADSL produkty Microcom ke koncovým uživatelům. Obě ADSL zařízení již úspěšně prošly náročnými testy v Polsku, Slovensku, Maďarsku a v Čechách. Cílem tohoto testování jsou spokojení koncoví uživatelé," řekl ing. Petr Heřman, produktový manažer společnosti Fincom International. "Pro koncové uživatele bude k dispozici standardní technická podpora na telefonu a emailu a navíc bude telefonickou podporu poskytovat i společnost Český bezdrát jako zřizovatel internetového připojení," dodal Heřman.

"Společnost Fincom International nám nabídla na konci roku 2003 k testování své ADSL modemy a ADSL routery. Po více jak měsíčním intenzivním testování se naše společnost Český bezdrát rozhodla rozšířit portfolio nabízených ADSL modemů a ADSL routerů právě o výrobky značky Microcom," řekl ing. Petr Benýšek, jednatel společnosti Český bezdrát.

"Věříme, že naši stávající i noví zákazníci, což jsou především uživatelé internetových služeb Eri - ADSL, uvítají tyto kvalitní zařízení. Co je neméně důležité je i cena, která v poměru s poskytovaným výkonem vychází velmi příznivě.

Navíc v rámci zavádění nového ADSL modemu/routeru Microcom na trh v ČR naše společnost Český bezdrát nabízí do 31.3. 2004 ADSL modemy/routery spolu s našim internetovým připojením Eri - ADSL, za cenu 1 Kč.

Rovněž jsme velmi rádi, že budeme našim uživatelům modemů a ADSL routerů značky Microcom v ČR poskytovat dálkovou technickou podporu včetně možnosti vzdálené správy a konfigurace. Věřím, že úzká vzájemná spolupráce obou firem umožní vzájemné zkvalitnění služeb všem zákazníkům využívajících jak komplexních služeb připojení k internetu Eri - ADSL, tak i všem uživatelům ADSL modemů a ADSL routerů značky Microcom V ČR," dodal Benýšek.

Fincom International

Článek ze dne 10. února 2004 - úterý