logo itpoint.cz

Český Telecom je hlavním partnerem konferencí Internet ve státní zprávě a Cisco Expo

Konference Internet ve státní zprávě se uskuteční ve dnech 29.- 30. března 2004 v Hradci Králové - v letošním roce se bude konat již po sedmé. Cisco Expo se uskuteční 31. března a 1. dubna 2004 v Kongresovém centru Praha a kromě odborníků z oblasti informačních technologií a zástupců veřejné správy je určena rovněž pro zájemce ze všech oblastí podnikání.

Hlavním partnerem konferencí Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS 2004) a Cisco Expo je Český Telecom. Toto partnerství je dalším přispěním k rozvoji informační společnosti v České republice.

Konference ISSS 2004 se uskuteční ve dnech 29.- 30. března 2004 v Hradci Králové. V letošním roce se bude konat již po sedmé. Odborníci z oblasti státní a veřejné správy, telekomunikací a informačních technologií se budou v rámci bohatého programu věnovat aktuální situaci v České republice mimo jiné v oblasti e-governmentu, bezpečnosti informačních systémů nebo například mezinárodnímu kontextu e-strategie.

"Konference Internet ve státní správě a samosprávě patří k největším akcím svého druhu ve střední a východní Evropě a Český Telecom se jí účastní pravidelně již od prvních ročníků. Setkání s téměř dvěma tisícovkami zástupců politického života, veřejné správy i dodavatelů ICT technologií považujeme za nesmírně důležité, zvláště proto, že v tomto segmentu máme celou řadu rozsáhlých aktivit," uvedl předseda dozorčí rady Českého Telecomu Ondřej Felix, který bude na konferenci tradičně osobně přítomen.

Termín pátého ročníku konference Cisco Expo plynule navazuje na konferenci ISSS. Uskuteční se 31. března a 1. dubna 2004 v Kongresovém centru Praha a kromě odborníků z oblasti informačních technologií a zástupců veřejné správy je určena rovněž pro zájemce ze všech oblastí podnikání. K hlavním tématům se bude řadit problematika hlasových a datových sítí, jako například IP telefonie, Mobilita, Bezpečnost a řízení sítí nebo Campus a datová centra.

Odborné přednášky budou rozděleny podle technické náročnosti (1 – 3), na své si tak přijdou i účastníci, kteří se spíše než o technické podrobnosti zajímají o využití internetových technologií k dosažení svých obchodních cílů.

Český Telecom

Článek ze dne 29. března 2004 - pondělí