logo itpoint.cz

Český Telecom opět nabízí 63 % slevu za zřízení pevné telefonní linky

Uživatelé, kteří si v období od 1.2. do 31.4. 2004 objednají telefonní linku od Českého Telecomu, ušetří až 2 566 Kč. Za zavedení pevné linky zaplatí v uvedeném termínu pouze 1500,60 Kč s DPH. K této akční nabídce připravil Český Telecom i možnost dokoupit zvýhodněná koncová zařízení ...

Přibližně 45 000 uživatelů si nově zřídilo telefonní linku od Českého Telecomu díky akční nabídce, ve které společnost nabídla v období od 1.5. do 31.12. 2003 zřízení telefonní linky se slevou.

"Akce v minulém roce byla úspěšná, a proto jsme se rozhodli nabídku zopakovat. Těší nás, že v tak velké konkurenci, zvláště mobilních operátorů, stále vidí zákazníci budoucnost a hodnotu pevné linky. Český Telecom prochází procesem velké změny a jedním z jeho atributů je zatraktivňování svých služeb pro zákazníky," říká David Duroň, Chief Marketing Officer Českého Telecomu.

Uživatelé, kteří si v období od 1.2. do 31.4. 2004 objednají telefonní linku od Českého Telecomu, ušetří až 2 566 Kč. Za zavedení pevné linky zaplatí v uvedeném termínu pouze 1500,60 Kč s DPH.

Měsíční poplatky i cena za hovorné je stejná jako u standardně nabízené telefonní linky. Uživatelé si mohou zvolit jakýkoliv cenový program pro domácnosti nebo některý z business cenových programů. Nové cenové programy řady Telefon umožňují zákazníkům volat např. až o 41 % levněji než dříve. Mezi hlavní benefity nových programů patří převoditelnost volných minut do dalšího měsíce.

K této akční nabídce připravil Český Telecom i možnost dokoupit zvýhodněná koncová zařízení. Jedná se o bezšňůrový telefon Sagem D10-T za cenu 1290 Kč s DPH a o bezšňůrový telefon Phone Buddy Walk SMS za cenu 2490 Kč s DPH.

Nabídka je podmíněna využíváním pevné linky minimálně po dobu 24 měsíců.

Český Telecom

Článek ze dne 12. února 2004 - čtvrtek