logo itpoint.cz

Český Telecom rozšiřuje pokrytí vysokorychlostním internetem

Internet Expres je nyní dostupný pro zájemce o vysokorychlostní internet v celkem 775 oblastech. Jen od poloviny roku se zvýšilo potenciální pokrytí službou Internet Expres o více něž 20 % oproti původním 63 %.

Český Telecom zveřejnil na internetových stránkách www.internetexpres.cz seznam 71 nových lokalit s dostupností Internetu Expres dnes . Potenciální pokrytí vysokorychlostním internetem se tím zvýšilo o dalších 130000 telefonních linek až na 2930000. Službu Internet Expres si tak od 10. listopadu může objednat téměř 84 % zákazníků společnosti.

"Jen za necelé druhé pololetí roku 2004 jsme zpřístupnili službu Internet Expres ve 269 nových lokalitách a v 85 dalších jsme posílili kapacitu, abychom vyšli vstříc zájmu našich zákazníků," uvedl David Duroň, výkonný ředitel pro marketing. "Do konce roku plánujeme rozšíření minimálně o dalších 70 oblastí," doplnil David Duroň.

Internet Expres je nyní dostupný pro zájemce o vysokorychlostní internet v celkem 775 oblastech. Jen od poloviny roku se zvýšilo potenciální pokrytí službou Internet Expres o více něž 20 % oproti původním 63 %. Možnost zřízení služby na konkrétním telefonním čísle si lze jednoduše ověřit prostřednictvím průběžně aktualizované internetové aplikace nebo přes SMS.

Český Telecom

Článek ze dne 12. listopadu 2004 - pátek