logo itpoint.cz

Český Telecom s předstihem rozšířil vysokorychlostní Internet Expres do dalších 21 lokalit

Služba Internet Expres je tak dostupná pro cca 1 940 000 zákazníků, což představuje 54 % všech telefonních linek provozovaných Českým Telecomem. Možnost zřízení služby na konkrétním telefonním čísle si zákazníci mohou ověřit ve speciální aplikaci, kde jsou údaje pravidelně aktualizovány.

S jedenáctidenním předstihem rozšířil Český Telecom pokrytí vysokorychlostním internetem na dalších 21 lokalit. Služba Internet Expres je tak dostupná pro cca 1 940 000 zákazníků, což představuje 54 % všech telefonních linek provozovaných Českým Telecomem. Možnost zřízení služby na konkrétním telefonním čísle si zákazníci mohou ověřit ve speciální aplikaci, kde jsou údaje pravidelně aktualizovány. Plánovaných 34 dalších lokalit bude následovat 1. června 2004.

Vysokorychlostní připojení k internetu již aktivně využívá téměř 23 tisíc zákazníků Českého Telecomu. Je patrný značný zájem o novou službu Internet Expres, kterou si v průběhu prvního týdne po uvedení na trh objednalo více než 700 nových zákazníků.

"Urychlením pokrytí jednotlivých lokalit vycházíme vstříc velkému zájmu zákazníků o Internet Expres," uvedl David Duroň, výkonný ředitel pro marketing. "Naši zákazníci si v současné době vybírají především Internet Expres, který je bez jakýchkoliv datových limitů," doplnil David Duroň.

Za akční cenu 999 Kč měsíčně nabízí Internet Expres vysokorychlostní přístup k internetu a velmi atraktivní hlasové cenové plány.

Bližší informace o vysokorychlostním přístupu k internetu včetně aktuálního seznamu lokalit, v nichž je tato technologie dostupná, lze najít na adrese www.internetexpres.cz.

Český Telecom

Článek ze dne 21. května 2004 - pátek