logo itpoint.cz

CF62 - nové véčko od Siemensu

Telefon CF62 je ideální pro uživatele, kteří u svého telefonu vyžadují skvělý design s důrazem na sladění i těch nejmenších detailů. Zvláštní tvar kompaktního telefonu s integrovanou anténou harmonicky ladí s pravým chromovaným povrchem. Střízlivý styl doplňují tlumené barvy - telefon je k dostání buď ve variantě "šedá" nebo "kašmírová".

Společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile), v rámci mezinárodního uvedení výrobku představila svůj nový telefon "véčko" CF62. Díky dokonalému designu a dvěma displejům - hlavní displej se 65 536 barvami - se třípásmový telefon Siemens CF62 dokonale hodí pro uživatele, kteří chtějí mobilní telefon s jasnými barvami a ve stylovém provedení.

 CF62

Telefon CF62 je ideální pro uživatele, kteří u svého telefonu vyžadují skvělý design s důrazem na sladění i těch nejmenších detailů. Zvláštní tvar kompaktního telefonu s integrovanou anténou harmonicky ladí s pravým chromovaným povrchem. Střízlivý styl doplňují tlumené barvy - telefon je k dostání buď ve variantě "šedá" nebo "kašmírová". S objemem 78 cm3 a hmotností 85 g se kompaktní CF62 navíc vejde i do těch nejmenších kapes.

Navzdory malým rozměrům nabízí telefon CF62 zajímavé funkce. Barevný CSTN displej s vysokým rozlišením 65 536 barev je určen pro posílání MMS zpráv nebo prohlížení obrázků vyfocených přídavným fotoaparátem QuickPic. Jedná se o třípásmový telefon s polyfonním vyzváněním vybavený technologií JAVA, GPRS a WAP. Telefon lze snadno personalizovat pomocí zvuků, obrázků a aplikací stažených z internetové stránky Siemens téměř odkudkoli na světě.

"Telefon CF62 skutečně přináší na masový trh výjimečný design. Myslíme si, že skvělému vzhledu, novým funkcím a dobré ceně neodolá žádný zákazník, kterému záleží na stylu. Není důvod váhat. Siemens CF62 vypadá výborně a může si ho dovolit naprosto každý," uvedl Roman Vaňko, marketingový ředitel Siemens mobile Česká republika.

Telefon CF62 uživatelům nabízí nejen přitažlivý design, ale také spolehlivost - v pohotovostním režimu vydrží 220 hodin a zvládne pět hodin hovoru. Před otevřením si na vnějším displeji přístroje může volaný přečíst, kdo mu telefonuje.

Nové véčko je doplněno celou řadou originálního příslušenství Siemens, aby poskytlo maximální pohodlí. Kromě přídavného fotoaparátu QuickPic s bleskem obsahuje řadu náhlavních souprav, včetně nově navržené soupravy Purestyle. Navíc jsou v nabídce dvě kvalitní mobilní řešení do automobilu - inovativní sada plug & play Car Kit Easy a flexibilní sada Car Kit Portable. K telefonu navíc patří stylové látkové pouzdro, praktické cestovní pouzdro, nabíječky, datový kabel a náhradní akumulátor.

Telefon bude v Evropě na trhu ve druhém čtvrtletí 2004.

Siemens

Článek ze dne 13. února 2004 - pátek