logo itpoint.cz

Check Point představil produkt Integrity Clientless Security 3

S Integrity Clientless Security 3 se neinstaluje klientský software, a přesto poskytuje unikátní čtyři způsoby ochrany - detekuje a deaktivuje spyware, zajišťuje důvěrnost komunikace, vynucuje odpovídající nastavení bezpečnostních politik před vlastním připojením do sítě a usnadňuje uživatelům a IT oddělením napravování bezpečnostních problémů.

Nová verze chrání proti spyware a zajišťuje důvěrnost komunikace pro uživatele firemních sítí, kteří přistupují do firemní sítě bez použití klienta, pouze přes prohlížeč.

Společnost Check Point Software oznámila okamžitou dostupnost produktu Check Point Integrity Clientless Security 3, poslední verze řešení pro zabezpečení nových způsobů připojení a aplikací jako jsou SSL VPN a webová elektronická pošta. Díky produktu Integrity Clientless Security 3 a jeho novým funkčnostem při nasazení a automatické aktualizaci se stává správa zabezpečení a důvěrnosti jednodušší.

S Integrity Clientless Security 3 se neinstaluje klientský software, a přesto poskytuje unikátní čtyři způsoby ochrany - detekuje a deaktivuje spyware, zajišťuje důvěrnost komunikace, vynucuje odpovídající nastavení bezpečnostních politik před vlastním připojením do sítě a usnadňuje uživatelům a IT oddělením napravování bezpečnostních problémů. Ve výsledku Integrity Clientless Security chrání před odcizením identity a hesel, ale i před ztrátou citlivých nebo osobních informací.

Nové funkčnosti Integrity Clientless Security 3, která snižují rizika spojená s přístupem k firemní infrastruktuře prostřednictvím prohlížeče, zahrnují :

Společně s dalšími výrobky z produktové řady Check Point Integrity, které se instalují na koncové stanice, je Integrity Clientless Security řešením pro úplnou ochranu připojení ve firmě (iniciativa TAP – Total Access Protection). Díky TAP jsou všechny koncové stanice ve firmě – ať už osobní počítače zaměstnanců nebo i náhodně připojené počítače návštěv, vzdálené i lokální počítače, počítače připojené kabelem či bezdrátově – chráněny špičkovými bezpečnostními řešeními Check Point.

Cena, dostupnost a systémové požadavky

Produkt Check Point Integrity Clientless Security 3 je pro zákazníky okamžitě dostupný. Cena produktu se odvíjí od zakoupeného objemu licencí, konfigurace a používaných aplikací, ale ceny začínají už na 20 USD za jednoho uživatele. Navíc je Integrity Clientless Security integrován s řešením Check Point Connectra pro bezpečné a jednoduché nasazení SSL VPN. Integrity Clientless Security 3 podporuje Windows servery s běžícím IIS a vybrané SSL VPN třetích stran.

Více informací o řešení Integrity Clientless Security 3 naleznete ZDE.

Check Point

Článek ze dne 6. prosince 2004 - pondělí