logo itpoint.cz

Co všechno chcete vědět o WiFi ?

Společnosti WideNet, Veletrhy Brno a Intel zahájily na veletrhu Invex 2004 projekt "WiFi LiFe 2004… powered by Intel® Centrino™". Projekt zaměřený na problematiku bezdrátových sítí založených na standardu známém jako WiFi se v loňském roce setkal s velkým úspěchem a jeho organizátoři letošní expozici umístili do centra pavilonu B brněnského Výstaviště.

Společnosti WideNet, Veletrhy Brno a Intel na úterní tiskové konferenci za účasti ing. Martina Jahna, místopředsedy vlády pro ekonomiku, zahájily na veletrhu Invex 2004 projekt "WiFi LiFe 2004… powered by Intel® Centrino™". Projekt zaměřený na problematiku bezdrátových sítí založených na standardu známém jako WiFi se v loňském roce setkal s velkým úspěchem a jeho organizátoři letošní expozici umístili do centra pavilonu B brněnského Výstaviště.

Druhou součástí projektu je takřka divadelní instalace - točna, na které moderátor Wiktor Filuta provede návštěvníka simulovanými prostředími v nichž se WiFi typicky používá :

"Po celý den v expozici probíhají přednášky určené pro naprosté laiky i pro ty, kterým už bezdrátové komunikace něco říkají, používají je a chtějí se o nich dozvědět více" vysvětluje plán projektu Jakub Ditrich, marketingový ředitel společnosti WideNet.

"Byli jsme velmi potěšeni velkým zájmem o tento projekt v loňském roce," dodává Pavel Svoboda, PR manažer společnosti Intel. "Svědčí to o tom, že WiFi technologie s opravdu stává součástí běžného života. Dokazuje to i neustále se zvyšující prodej notebooků v České republice, a to zejména notebooků v s mobilní technologií Intel Centrino."

"V letošním roce jsme projekt umístili do pavilonu B - Invex Home, která je primárně určena domácím uživatelům a malým podnikatelům, protože se domníváme, že se již jedná o technologii pro široký okruh uživatelů," říká Tomáš Uherek, manažer veletrhu Invex.

O projektu "WiFi Life 2004… powered by Intel® Centrino™"

Projekt "WiFi Life 2004… powered by Intel® Centrino™" pořádají společnosti WideNet a Veletrhy Brno za podpory společnosti Intel. Tuto akci dále podporují AV Media, AT Computer, GTS, D-Link, a Joyce. Další informace o projektu naleznete ZDE.

WideNet

Článek ze dne 13. října 2004 - středa