logo itpoint.cz

Contactel zřídil ve spolupráci se společností telx hlasový přístupový bod v New Yorku

Contactel plánuje propojení s dominantními a dalšími velkými operátory v metropolitní oblasti New Yorku. Propojovací poplatky společnosti telx jsou ve srovnání s evropskými cenami poloviční a náklady na transatlantický přenos jsou rovněž nižší. Spojení až do New Yorku je teď levnější než spojení stejného typu do Bratislavy ...

Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, ve spolupráci se společností telx uvedl jako první český operátor do provozu propojovací bod pro hlasové služby v USA.

"Když jsme zjišťovali možnosti propojení v New Yorku, došli jsme k závěru, že nejvyšší kvalitu a spolehlivost nám může nabídnout právě telx", uvádí David Palmer, ředitel oddělení tranzitních služeb Contactelu. "Rozsáhlá síť zákazníků telx nám poskytuje efektivní přístup na americký trh."

"Velmi rádi mezi našimi zákazníky vítáme Contactel s jeho širokým dosahem a vysokou úrovní služeb", říká Rory J. Cutaia, generální ředitel a prezident společnosti telx. "Nyní můžeme kvalitní tranzitní služby a IP služby Contactelu, jeho přímé linky do východní Evropy a do destinací Asie, Afriky a Jižní Ameriky nabídnout více než 130 operátorům v našem portfoliu."

Contactel plánuje propojení s dominantními a dalšími velkými operátory v metropolitní oblasti New Yorku. "Zjistili jsme, že propojovací poplatky společnosti telx jsou ve srovnání s evropskými cenami poloviční", pokračuje David Palmer. "Náklady na transatlantický přenos jsou rovněž nižší. Naše spojení až do New Yorku nás stojí méně než spojení stejného typu do Bratislavy."

"Jsme poctěni, že si nás Contactel vybral jako dostupnou a spolehlivou bránu do USA, která vlastně propojuje Východ a Západ", dodává Rory J. Cutaia. "Přitomnost Contactelu v New Yorku poskytuje našim zákazníkům další možnosti globálního propojení za příznivé ceny."

Contactel

Článek ze dne 3. února 2004 - úterý