logo itpoint.cz

CP Online vyhlašuje anketu Domény a hosting 2004

Letos podruhé vyhlašuje společnost CP Online a. s. anketu Domény a hosting 2004. Jde o nezávislý průzkum požadavků českých uživatelů doménových a hostingových služeb.

Letos podruhé vyhlašuje společnost CP Online a. s. anketu Domény a hosting 2004. Jde o nezávislý průzkum požadavků českých uživatelů doménových a hostingových služeb.

Anketa Domény a hosting 2004 je letos vyhlášena podruhé. Vloni se jí zúčastnilo přes 3000 respondentů. Letos pořadatel očekává několikanásobek, a to zejména díky silné mediální podpoře (Živě.cz, síť newLinx.cz, Hormart.cz a JakNaWeb.com). Cílem ankety je, získat informace o skutečných potřebách uživatelů hostingových a doménových služeb, a přispět tak k rozvoji těchto služeb na českém trhu.

Společnost sama je 6. největším poskytovatelem doménových a hostingových služeb v Česku pod značkami Hyperlink.cz (www.hyperlink.cz) a Vltava2000.cz (www.vltava2000.cz). "Jsme si vědomi toho, že jako pořadatel ankety o doménových a hostingových službách, a současně jako poskytovatel takových služeb, mohou být výsledky ankety považovány za zkreslené a neobjektivní. Přizvali jsme proto k nezávislému dohledu nad regulérností ankety předního českého analytika trhu doménami a hostingem, společnost Hormart, s. r. o. Ta je garantem nezávislosti ankety," vysvětluje Dalibor Kaláb, vedoucí internetových služeb ve společnosti CP Online, a. s.

Hyperlink® je nejširší výběr hostingových plánů pro firmy a jednotlivce. 24 hodin denně a 7 dní v týdnu uvádí plnou kolekci služeb od A do Z: připojení k internetu, registrace, provoz a správu domén, místo pro www stránky a aplikace, e-mail, fotoalbum, elektronický obchod, vyhrazené servery a ještě mnohem více! To vše se zárukou chodu, zárukou vrácení peněz, zárukou ochrany osobních údajů a zárukou péče a podpory. Hyperlink® aktuálně využívá rodina více než 5000 zákazníků a podle serveru Hormart.cz (www.hormart.cz) patří k 6 největším poskytovatelům webhostingu v ČR. Server Hormart.cz je zavedeným přehledem webhostingových služeb v ČR.

CP Online

Článek ze dne 23. září 2004 - čtvrtek