logo itpoint.cz

CX65 - nový telefon od Siemensu s videokamerou

Tento mobil má řadu zajímavých a užitečných funkcí, včetně možnosti personalizace telefonu prostřednictvím stahování Java aplikaci z internetu, zabudovaného joysticku k umocnění herního prožitku a také e-mailového klienta pro kontrolu Vaší e-mailové schránky na cestách. CX65 nabízí navíc ke stažení animovaného asistenta - virtuálního přítele, který uživateli pomůže snadno si stáhnout vyzvánění, loga nebo hry z internetu ...

Společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile) v Madridu představila svůj třípásmový MMS telefon nové generace - CX65. Telefon s velkým barevným displejem se 65 536 barvami, integrovanou videokamerou a působivým designem představuje elegantní a stylový způsob pro zachycení těch nejlepších životních zážitků.

 CX65

Prostřednictvím multimediálních zpráv (MMS) je možné posílat vše - od zvuků přes fotografie až po krátké videosekvence. Integrovaná videokamera VGA umožňuje focení a pořízení videosekvencí prakticky jakýchkoliv zajímavých životních okamžiků. Snímky je možné prohlížet přímo v telefonu na příjemně velkém displeji umožňujícím zobrazení až 65 536 barev. Díky snímatelnému blesku, který také podporuje funkci redukce červených očí, můžete fotografovat i za tmy. Adaptabilní telefon s jednoduchým použitím v sobě elegantně spojuje moderní technologii a styl.

Telefon CX65 má řadu zajímavých a užitečných funkcí, včetně možnosti personalizace telefonu prostřednictvím stahování Java aplikaci z internetu, zabudovaného joysticku k umocnění herního prožitku a také e-mailového klienta pro kontrolu Vaší e-mailové schránky na cestách. Aby mohl uživatel telefonu efektivně a jednoduše využívat všech dostupných služeb, nabízí navíc CX65 ke stažení animovaného asistenta - virtuálního přítele, který uživateli pomůže snadno si stáhnout vyzvánění, loga nebo hry z webové stránky Siemens.

Telefon CX65 je zárukou spolehlivosti. Paměť o velikosti 11MB zajišťuje dostatečnou kapacitu k ukládání všeho od MMS po kontakty. Data jsou přenášena prostřednictvím technologie GPRS. Přenosová rychlost je přitom nastavena tak, aby byla dostatečná jak pro posílání video klipů tak třeba pro stahování akčních her z internetu. S akumulátorem, který vydrží pět hodin hovoru a 250 hodin pohotovostního režimu se nemusíte bát, že by telefonu CX65 došla energie.

"CX65 je prvním telefonem, který přináší novou generaci MMS pro širokou veřejnost. Je to ten druh telefonu, na který čekají všichni, kdo dávají přednost kreativní komunikaci. Pro ně tento telefon znamená nový přístup k zasílání zpráv. Od ostatních telefonů stejné kategorie jej totiž odlišuje skvělá kombinace opravdu velikého displeje a funkcí, které CX65 nabízí," uvedl Jens-Thomas Pietralla, senior vicepresident pro strategii a marketing společnosti Siemens mobile Česká republika.

 

Telefon CX65 je doprovázen celou řadou originálního příslušenství Siemens, které dále zpříjemňuje jeho používání. Patří sem různé módní kryty ClipIT, spona k fotoaparátu s bleskem a redukcí červených očí, náhlavní souprava, nejrůznější nabíječky a datové kabely, další akumulátory a praktické cestovní pouzdro. Navíc nabízí celou řadu řešení do auta, včetně sady Car Kit Easy a flexibilní sady Car Kit Portable.

Siemens

Článek ze dne 13. února 2004 - pátek