logo itpoint.cz

Další člen Klubu milionářů Tiscali

Je jím Tomáš Trnka z Olomoucka, 33-letý uživatel internetu od Tiscali, zvítězil v květnovém kole soutěže a stal se již druhým vítězem hlavní ceny, 1.000.000 korun.

Společnost Tiscali oznámila, že její Klub milionářů má dalšího člena. Tomáš Trnka z Olomoucka, 33-letý uživatel internetu od Tiscali zvítězil v květnovém kole soutěže a stal se již druhým vítězem hlavní ceny - 1.000.000 korun. Rozhovor s ním naleznete na http://www.tiscali.cz/mone/mone_center_040608.743537.html.

Podmínky pro červnové kolo soutěže Tiscali Klub milionářů - jsou ještě výhodnější než tomu bylo v předchozích kolech. V červnu je soutěž otevřena všem uživatelům Tiscali, kterým tentokrát stačí strávit prostřednictvím vytáčeného připojení od Tiscali, alespoň 10 hodin on-line a nebo uživatelům, kteří zároveň využívají i hlasové služby Tiscali CALL a stráví on-line alespoň 5 hodin.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na stránkách www.milion.tiscali.cz, kde jsou také k dispozici i podrobné informace o soutěži Klub milionářů. V průběhu června pak každý účastník obdrží až šest e-mailů, z nichž každý bude obsahovat nápovědu, která mu má pomoci odhalit identitu Tajemné tváře Tiscali. Jeden z účastníků, který splní podmínky soutěže, uhodne identitu záhadné osobnosti před 30. červnem a správně zodpoví i tematickou otázku, se stane již třetím členem "Klubu milionárů Tiscali".

Každý účastník, který se do soutěže kvalifikuje, navíc získá zdarma Tiscali WebFriend, software pro snadnou tvorbu a publikaci webových stránek.

Tiscali

Článek ze dne 10. června 2004 - čtvrtek