logo itpoint.cz

Domácnost budoucnosti v podání Českého Telecomu

Domácnost budoucnosti představí návštěvníkům veletrhu Invex společnosti Český Telecom a Eurotel. Ve stánku nazvaném DigitalHome & DigitalBusiness obě firmy názorným a interaktivním způsobem seznámí zákazníky s možnostmi, jakými současné technologie jednoduše a s elegancí vyřeší jejich dnešní i zítřejší potřeby, a to jak v oblasti domácí zábavy tak i firemní komunikace.

Domácnost budoucnosti představí návštěvníkům veletrhu Invex společnosti Český Telecom a Eurotel. Ve stánku nazvaném DigitalHome & DigitalBusiness obě firmy názorným a interaktivním způsobem seznámí zákazníky s možnostmi, jakými současné technologie jednoduše a s elegancí vyřeší jejich dnešní i zítřejší potřeby, a to jak v oblasti domácí zábavy tak i firemní komunikace. Bohatý program doplní například setkání s osobnostmi z oblasti sportu nebo možnost zajezdit si v motokárách.

"Invex je pro nás výbornou příležitostí ukázat zákazníkům novou, nečekanou formu, kterou jim chceme již v roce 2005 poskytovat své služby," uvedl Vladan Crha, tiskový mluvčí Českého Telecomu a dodal : "…ovládání domácnosti na dálku, zavlažování zahrady třeba z druhého konce světa, větrání místnosti hodiny před příchodem, neustálý dohled na bezpečím domova, půjčování filmů na dálku, … to je jen malá část nabídky, která naše zákazníky mile překvapí. Komfortní a snadno uchopitelné možnosti moderní technologie si budou moci na vlastní kůži prožít už na Invexu."

Eurotel se kromě společné expozice představí již tradičně v pavilonu M a v hale Z. Expozice v pavilonu M je zaměřena na nabídku služeb a produktů pro mobilní přístup na internet i do e-mailu, a na služby pro firemní zákazníky. V pavilonu Z bude prezentována nabídka obsahových služeb sdružených v rámci portálu Eurotel Live!, orientovaná především na mobilní hry a hudbu.

Český Telecom 

Článek ze dne 8. října 2004 - pátek