logo itpoint.cz

Dyad DigiPhone má už milión telefonických hovorů přes VoIP

Dyad Telecom, poskytovatel VoIP služby a veřejné SIP telefonní sítě oznámil, že prostřednictvím jeho služby Dyad DigiPhone se uskutečnilo, od spuštění sítě v minulém roce již přes jeden milión telefonických hovorů. Dyad DigiPhone je v současnosti nejlevnější způsob telefonování do zahraničí.

Dyad Telecom, poskytovatel VoIP služby a veřejné SIP telefonní sítě oznámil, že prostřednictvím jeho služby Dyad DigiPhone se uskutečnilo, od spuštění sítě v minulém roce již přes jeden milión telefonických hovorů.

"Dokázali jsme, že Dyad DigiPhone VoIP je skutečně alternativa klasického telefonování" říká Robert Fridrich, ředitel Dyad Telecom. "Digitální telefonická služba je komunikační technologie budoucnosti, a prostřednictvým Dyad DigiPhone i menší firmy a fyzické osoby mohou využívat vlastnosti VoIP, a ušetřit peníze za mezinárodní hovory."

Dyad DigiPhone je v současnosti nejlevnější způsob telefonování do zahraničí. Dyad DigiPhone je také jediná společnost v České republice, jenž nabízí neomezené národní i mezinárodní telefonování v rámci měsíčného paušálu. Dyad DigiPhone nabízí zákazníkům kvalitní telefonní služby za nejnižsí ceny a možnost využívat nejnovější digitální technologie.

Telefonování přes síť Dyad DigiPhone roste rychle. Dnes už stovky zákazníků využívá služeb Dyad a provádí několik tisíc telefonátů denně. Množství telefonických hovorů přes síť dokazuje použitelnost a konkurence schopnost této technologie.

"Jeden milión telefonických hovorů přes naši síť ověří, zda je Dyad DigiPhone skutečnou konkurencí klasickému telefonování." říká Fridrich. "Jednoduchost naší technologie a výhodné ceny nám umožnili dosáhnout tento úspěch."

Dyad DigiPhone cenové tarify :

V rámci všech tarifů je možné volat za nejnižší ceny po celém světě, například do :

Berlín 0,9 Kč/min, Kanada 1,2 Kč/min, Hong Kong 0,6 Kč/min, Moskva 1,5 Kč/min, Londýn 0,6 Kč/min, Varšava 1,5 Kč/min, Budapešť 1,8 Kč/min, Řím 0,6 Kč/min, Sydney 0,9 Kč/min, Tel Aviv 1,2 Kč/min, Tokyo 0,9 Kč/min, U.S.A. 1,2 Kč/min

Dyad Telecom je divizí společnosti Dyad Group s.r.o.

Dyad Telecom

Článek ze dne 12. listopadu 2004 - pátek