logo itpoint.cz

eTel míří na tuzemský telekomunikační trh pro domácnosti

eTel vstoupil na telekomunikační trh pro domácnosti, kterým nově nabízí pevnou předvolbu pro operátora. Domácnosti mohou začít využívat služeb společnosti eTel, aniž by musely měnit dosavadní telefonní číslo, vytáčet zvláštní kódy nebo pořizovat speciální zařízení. Služba je obchodována pod názvem Easy Call RELAX 230. Minimální částka pro měsíční fakturaci činí 250 Kč včetně DPH.

Alternativní společnost eTel vstoupila na telekomunikační trh pro domácnosti, kterým nově nabízí pevnou předvolbu pro operátora. Domácnosti mohou začít využívat služeb společnosti eTel, aniž by musely měnit dosavadní telefonní číslo, vytáčet zvláštní kódy nebo pořizovat speciální zařízení. Služba je obchodována pod názvem Easy Call RELAX 230.

S novou službou stojí například místní volání v době silného provozu 1,37 Kč/min a v době slabého provozu (19 hod až 7 hod a víkendy) na 0,68 Kč/min. Meziměstské volání přijde na 2,20 Kč/min, v slabém provozu pak 0,96 Kč. Volání do mobilních sítí má jednotnou sazbu 5,54 Kč. Volání do pevných sítí v zahraničí začíná již na 3,56 Kč, volání do sítě Internet pak na 1,07 Kč za silného provozu a 0,54 Kč za slabého provozu.

Místní volání jsou účtována po uplynutí prvních dvou minut za každou další minutu hovoru, meziměstská volání a hovory do mobilních sítí po uplynutí první minuty za každou další půlminutu, mezinárodní volání a volání do sítě Internet jsou účtována po první minutě po sekundách. Ceník RELAX 260 existuje také ve variantě s účtováním po vteřině (u volání meziměstských, mezinárodních, do mobilních sítí a do sítě Internet).

Minimální částka pro měsíční fakturaci činí 250 Kč. Ceny jsou s DPH ve výši 19 %.

Více informací získají zájemci na bezplatné informační lince 800 444 488, která je v provozu denně od 8 do 18 hodin.

eTel

Článek ze dne 25. června 2004 - pátek