logo itpoint.cz

eTel poskytuje služby společnosti UPC

Mezi nejvýznamnější partnery společnosti eTel patří UPC Česká republika, dceřiná společnost UPC Europe. UPC si vybralo eTel jako dodavatele telekomunikačních služeb pro své call centrum, důležitou součást klientského servisu, které zaměstnává 160 pracovníků.

Mezi nejvýznamnější partnery společnosti eTel patří UPC Česká republika, dceřiná společnost UPC Europe. UPC je jednou z největších středoevropských komunikačních společností nabízejících širokopásmové služby. V České republice dodává UPC služby kabelové televize, satelitní televize či vysokorychlostní internet chello.

UPC si vybralo eTel jako dodavatele telekomunikačních služeb pro své call centrum, důležitou součást klientského servisu, které zaměstnává 160 pracovníků.

"Call centrum zaznamená denně v průměru na tři a půl tisíce kontaktů. Nejedná se jenom o telefonické hovory, ale probíhá tu rovněž komunikace mailem, faxem či klasickou poštou," říká Simona Benešová, ředitelka Klientského centra UPC. "Při provozu, který v našem call centru je, jsme hledali řešení pro telekomunikační služby, které bude nejen technologicky na nejvyšší úrovni, ale rovněž přinese úspory nákladů. eTel oba tyto požadavky přesně splňuje. Osobně velmi oceňuji hladký přechod při změně operátora. V provozu, jenž je na telefonech bytostně závislý, by jakýkoliv dlouhodobější výpadek znamenal vážný problém. eTel i tento náročný úkol zvládl na jedničku," dodává Simona Benešová.

Spolupráce společnosti eTel s UPC byla zahájena letos v dubnu. eTel sestavil pro UPC nabídku přesně podle konkrétních a velmi subjektivních požadavků klienta. Základem služby je produkt Extra Call 800 a 844, kdy UPC platí pouze za protelefonované minuty svých zákazníků – ne paušální poplatky. Díky těmto na míru šitým službám se podařilo velmi rychle zavést systém linek s bezplatným a sdíleným tarifem. Na linky 800 volají zákazníci i obchodní zástupci z regionů zdarma, na modrých linkách 844 se zákazníci o náklady dělí s call centrem.

eTel

Článek ze dne 4. srpna 2004 - středa