logo itpoint.cz

Eurotel a AC Sparta prodlužují spolupráci na další tři roky

Partnerství mezi Eurotelem a AC Sparta Praha trvá již od roku 1998. Jedná se o jedno z nejdelších partnerství mezi sportovním klubem a soukromou společností u nás ...

Partnerství mezi Eurotelem a AC Sparta Praha trvá již od roku 1998. Jedná se o jedno z nejdelších partnerství mezi sportovním klubem a soukromou společností u nás. Za dobu trvání partnertsví získal fotbalový klub čtyřikrát titul Mistra ligy a třikrát se probojoval ze základní skupiny Ligy Mistrů.

"Spolupráce mezi Eurotelem a fotbalovým klubem AC Sparta Praha je pro obě strany přínosná. Jsme dva partneři, kteří se profilují jako jedničky ve svém oboru a snaží se tuto pozici udržet," uvedl Terrence Valeski, generální ředitel společnosti Eurotel Praha. "Podepsáním nové smlouvy jsme dále prohloubili stabilitu našeho partnerství, které je bezesporu jedním z nejaktivnějších v České republice," dodal Terrence Valeski.

Spolupráce mezi Spartou Praha a Eurotelem přináší fanouškům mnoho benefitů. Mezi ně patří samozřejmě mobilní služby spojené se Spartou a fotbalem obecně. Jedná se třeba o zasílání informací z průběhu utkání, obrázkové MMS či edici log a vyzváněcích melodií.

"AC Sparta Praha se, společně s Eurotelem, snaží přilákat na zápasy klubu více fanoušků a připravit pro ně takové služby, které jim umožní dostat se blíže k samotným hráčům a prožít fotbal naplno," řekl Vlastimil Košťál, předseda představenstva a prezident klubu AC Sparta Praha.

Kromě samotných mobilních služeb nabízí společnost Eurotel fanouškům Sparty i další aktivity. Jedná se například o pořádání SMS soutěží či o každoroční vyhlašování prestižní ankety Cena Eurotelu pro nejužitečnějšího hráče Sparty. Především pro fanoušky pak trénuje první poloprofesionální tým roztleskávaček - Eurotel Cheerleaders.

Eurotel

Článek ze dne 24. února 2004 - úterý