logo itpoint.cz

Eurotel již spolupracuje se 7 partnery v oblasti GSM bankovnictví

Klienti Poštovní spořitelny nyní mohou vyúžívat všechy výhody mobilního bankovnictví, včetně jedné z nejpopulárnějších služeb, kterou je dobíjení Go kreditu přímo z mobilního telefonu.

Eurotel Praha s.r.o. záhajila tento měsíc spolupráci s dalším bankovním ústavem a rozšířila tak počet svých partnerů, se kterými spolupracuje v oblasti GSM bankovnictví. Mezi stávající banky patří Česká spořitelna, GE Capital, ČSOB, eBanka, Živnostenská banka, Raiffeisen Bank a nyní nově i Poštovní spořitelna.

Aktuální počet klientů, kteří využívají GSM banking společnosti Eurotel , se nyní pohybuje kolem 140 tisíc. Kromě standardních operací, které zákazníci mohou provádět prostřednictvím svého mobilního telefonu a mezi které patří např. monitorování stavu účtu nebo zasílání platebních příkazů, je velmi oblíbenou funkcí přímé dobíjení Go SIM karet.

"Jsme velmi rádi, že jsme mohli nabídnout tento oblíbený produkt milionu klientů Poštovní spořitelny, kteří tak nyní mohou vyúžívat všechy výhody mobilního bankovnictví, včetně jedné z nejpopulárnějších služeb, kterou je dobíjení Go kreditu přímo z mobilního telefonu. Věříme, že silný klientský potenciál Poštovní spořitelny výrazně přispěje k nárustu počtu spokojených uživatelů GSM banking v České republice." řekla Helena Čomorová, zastupující výkonná ředitelka divize marketingu společnosti Eurotel.

GSM banking je jednou z nejoblíbenějších forem přímého bankovnictví, která umožňuje ovládat bankovní účet kdykoliv a kdekoliv.

Eurotel

Článek ze dne 10. listopadu 2004 - středa