logo itpoint.cz

Eurotel Jukebox zvítězil na londýnském Mobile Entertaintment Foru

Služba získala "Oskara v oblasti mobilní zábavy" a byla vyhlášena největším přínosem mobilní hudbě a absolutně nejlepším řešením celé přehlídky. Eurotel Jukebox je služba, která mění životní styl svých uživatelů. Posiluje trend celého odvětví mobilní telefonie, které již na mobilní telefon nepohlíží pouze jako na komunikační zařízení, ale jako na skutečné zábavní médium.

Služba stahování a přehrávání hudby s pomocí mobilního telefonu Eurotel Jukebox zvítězila ve své kategorii v prvním ročníku soutěže, kterou uspořádala mezinárodní asociace pro podporu rozvoje mobilní zábavy Mobile Entertainment Forum (MEF). Ocenění MEF Best Contribution to Mobile Music 2004 (největší přínos v oblasti mobilní hudby) a MEF Best in Show 2004 převzala v Londýně společnost Eurotel Praha společně s poskytovatelem hudebních služeb Chaoticom z rukou organizátorů při slavnostním vyhlášení výsledků soutěže.

"Eurotel Jukebox je služba, která mění životní styl svých uživatelů. Posiluje trend celého odvětví mobilní telefonie, které již na mobilní telefon nepohlíží pouze jako na komunikační zařízení, ale jako na skutečné zábavní médium. Služba navíc nabízí hudebním vydavatelstvím možnost prodávat hudbu svých umělců legálním a bezpečným způsobem," řekl Justin Stockton, ředitel pro rozvoj služeb s přidanou hodnotou společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. "Zisk ceny za tuto službu českou společností Eurotel navíc v mezinárodním měřítku zvýší povědomí o českém mobilním trhu a jeho prestiž."

"My v Chaoticomu jsme hrdí na to, že jsme se při vývoji služby Eurotel Jukebox spojili se společností Eurotel Praha," uvedla Lucy McQuilken, viceprezidentka divize mobilní hudby společnosti Chaoticom. "A neměli bychom opomenout ani zásluhy společností BMG, Warner Music a Sony Bonton, bez jejichž pružné účasti na projektu by se stahování hudby do mobilních telefonů nemohlo uskutečnit."

Asociace MEF udělovala v prvním ročníku této soutěže ocenění v kategoriích MEF Best Contribution to Mobile Games 2004, MEF Best Contribution to Mobile Music 2004, MEF Innovation Award 2004 a Best in Show 2004. Jednotlivé projekty oceňovala odborná porota složená ze zástupců odborného tisku a předních analytiků v oblastech komunikací, her a hudby. Podle organizátorů každoroční oceňování nejlepších projektů v oblasti mobilní zábavy přispěje k rozvoji kreativity a nezávislému vývoji nových služeb a urychlí zvyšování mezinárodní prestiže oblasti mobilní zábavy.

Více informací naleznete ZDE.

Článek ze dne 10. června 2004 - čtvrtek