logo itpoint.cz

Eurotel na Invexu 2004 - mobilní přístup na internet i mobilní zábava

Eurotel Praha s.r.o. se jako již tradičně ve dnech 11. - 15. října 2004 zúčastní mezinárodního veletrhu informačních a telekomunikačních technologií Invex. V letošním roce se návštěvníkům veletrhu představí ve dvou samostatných expozicích a nově i v rámci společné expozice DigiHome / DigiBiz se společností Český Telecom a. s.

Eurotel Praha s.r.o. se jako již tradičně ve dnech 11. - 15. října 2004 zúčastní mezinárodního veletrhu informačních a telekomunikačních technologií Invex. V letošním roce se návštěvníkům veletrhu představí ve dvou samostatných expozicích a nově i v rámci společné expozice DigiHome / DigiBiz se společností Český Telecom a. s.

Živé prezentace a možnost vyzkoušet si mobilní přístup k internetu a e-mailu budou společně se službami pro firemní klienty soustředěny v pavilonu M. V pavilonu Z, stánku 12, se mohou návštěvníci seznámit s nabídkou obsahových služeb sdružených v rámci WAPového a internetového portálu Eurotel Live!, především s nabídkou her a hudebního obsahu. Společná expozice DigiHome / DigiBiz představí možnosti telekomunikačních služeb pro řešení současných i budoucích potřeb domácích i firemních zákazníků.

"Společnost Eurotel je již tradičním vystavovatelem na veletrhu Invex. V letošním roce jsme se rozhodli opět koncipovat své expozice tak, aby byly šity na míru různým skupinám návštěvníků - těm, kteří využívají mobilní telefon jako pracovní nástroj, i těm, kteří ocení spíše bohatou nabídku her a dalších obsahových služeb," řekl Michal Heřman, zastupující generální ředitel společnost Eurotel Praha. " Při příležitosti veletrhu Invex představíme také letos řadu novinek. Především zcela nový, jednoduchý a transparentní způsob zpoplatnění obsahových služeb nabízených na WAPovém portálu Eurotel Live!. Chybět nebudou ani novinky v nabídce pro přístup na internet a e-mail - například Eurotel Data Speed, nebo zajímavé rozšíření služby Eurotel Office Connector," dodal dále.

Společnost Eurotel uvede již zmíněnou změnu zpoplatnění obsahových služeb na WAP portálu Eurotel Live!. Zákazníci budou díky této revoluční novince platit pouze za konkrétní obsahové služby, nikoli za surfování v menu portálu. Kromě pozitivního dopadu na své peněženky uživatelé ocení i zpřehlednění vyúčtování služeb - zaplatí pouze služby, které si skutečně přejí využít. Novinkou v oblasti obsahových služeb jako takových je Zimní zpravodajství, které zákazníkům zpřístupní jednoduše z mobilního telefonu široké portfolio informací z českých horských středisek. Mimo jiné zde uživatelé najdou například aktuální informace o sněhových podmínkách a stavu sjezdovek, místní předpověď počasí, nebo on-line WAP kamery.

Součástí expozice věnované především datovým službám a novinkám, určeným zejména firemním zákazníkům, je služba pro neomezený vysokorychlostní mobilní přístup na internet Eurotel Data Expres. Počet uživatelů služby již překročil hranici 12 000. V oblasti přístupu na internet představí společnost Eurotel také nabídku služby Eurotel Data Speed. Tato služba umožní zákazníkům vysokorychlostní připojení do sítě internet přes pevnou veřejnou telekomunikační síť prostřednictvím ADSL s možností volby ze dvou přístupových rychlostí. ADSL bude Eurotel nabízet i v kombinaci s 60 volnými minutami na volání do všech sítí ze zvoleného mobilního čísla.

Další novinkou, tentokrát pro mobilní přístup do firemních e-mailových systémů, je rozšíření nabídky služby Eurotel Office Connector. Tato služba je nyní díky jednoduššímu procesu aktivace i atraktivní nabídce 2 měsíců na bezplatné vyzkoušení nově dostupná i pro střední a menší firmy.

Eurotel

Článek ze dne 11. října 2004 - pondělí