logo itpoint.cz

Eurotel nabízí nové služby na své lince Eurotel Asistent 1188

Eurotel obohacuje svou nabídku asistenční služby Eurotel Asistent 1188, která umožňuje rychlé a jednoduché získávání užitečných informací prostřednictvím operátora na lince 1188. Od 1.10.2004 tak mohou zákazníci získat na uvedené lince nově dopravní informace a kontakty firem podle oboru činnosti.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. obohatila nabídku asistenční služby Eurotel Asistent 1188, která umožňuje rychlé a jednoduché získávání užitečných informací prostřednictvím operátora na lince 1188. Od 1.10.2004 tak mohou zákazníci získat na uvedené lince nově dopravní informace a kontakty firem podle oboru činnosti.

Součástí dopravního servisu jsou všechny důležité informace, které řidiči potřebují - aktuální situace na silnicích, jako jsou uzavírky, objížďky, nehody nebo sjízdnost silnic. Telefonátem ze svého mobilu si také mohou snadno ověřit stupeň provozu v Praze, či jak dlouho budou muset čekat na odbavení na hraničních přechodech. Dozvědět se také mohou například aktuální ceny pohonných hmot.

Další novinkou je vyhledávání kontaktů podle oborů činnosti na území České republiky. "Zajištěním rychlého a pohodlného získání kontaktů firem podle oborů reagujeme na časté dotazy tohoto typu právě na lince 1188," uvedla Helena Čomorová, zastupující výkonná ředitelka marketingové divize společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. "Službu mohou využívat firemní zákazníci, kteří například hledají v určitém oboru místní dodavatele, ale stejně dobře je operátor linky schopen poradit zákazníkovi nejbližší hotel či autoservis. Samozřejmostí je přímé spojení do firmy nebo zaslání kontaktů prostřednictvím SMS zprávy."

Služba Eurotel Asistent 1188 je k dispozici od roku 2000 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spojení s operátorem může být jak v českém, tak anglickém jazyce. Operátoři poskytují například informace o telefonních číslech, jízdních řádech vlaků i autobusů, leteckých spojeních, včetně rezervace. Jejím prostřednictvím si mohou zákazníci objednat vůz taxislužby, rezervovat ubytování či koupit vstupenky na kulturní a sportovní události (v síti TicketPro).

Službu Eurotel Asistent 1188 mohou využívat všichni paušální zákazníci společnosti Eurotel i zákazníci předplacených služeb Go. Je rovněž dostupná uživatelům ostatních mobilních a fixních linek na českém trhu a zákazníkům zahraničních operátorů, kteří navštíví Českou republiku.

Eurotel

Článek ze dne 1. října 2004 - pátek