logo itpoint.cz

Eurotel opět usnadní filmovým příznivcům pobyt na festivalu v Karlových Varech

Eurotel letos již počtvrté zajišťuje mobilní rezervace vstupenek na všechny filmy promítané v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který se uskuteční ve dnech od 2. do 10. července 2004.

Eurotel letos již počtvrté zajišťuje mobilní rezervace vstupenek na všechny filmy promítané v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který se uskuteční ve dnech od 2. do 10. července 2004. Již tradičně si bude možné lístky do kinosálů rezervovat pomocí unikátní WAP rezervace či zamluvit s přispěním operátora linky Eurotel Asistent 1188. Uvedené služby jsou součástí letošní bohaté nabídky zahrnující i mobilní platby, informační služby či Eurotel Video Servis, který nabídne více než 70 filmových ukázek. I v letošním roce je Eurotel generálním partnerem Lázní I, oficiálního doprovodného programu festivalu.

Největší ohlasy zaznamenal v uplynulých letech unikátní rezervační systém, speciální WAP aplikace, která byla návštěvníky festivalu velmi vřele přijata a zájem o službu rok od roku strmě stoupá. Rezervovat vstupenky lze na aktuální den a den následující, a to již hodinu před otevřením pokladen. "Návštěvníci festivalu, díky přístupu do rezervačního systému pomocí mobilního telefonu, mohou shlédnout více filmů, neboť nemusí stát dlouhé fronty na vstupenky na žádané filmové projekce," vysvětluje výhody mobilní rezervace Justin Stockton, ředitel pro rozvoj služeb s přidanou hodnotou Eurotel Praha, spol. s r.o. "Stejně jako v minulosti budou na nejfrekventovanějších místech Karlových Varů umístěny naše informační stánky. Naše hostesky přítomným pomohou i při používání mobilního a internetového portálu Eurotel Live!," dodal Stockton.

Rezervace vstupenek

Speciálně vytvořená aplikace na WAP portálu Eurotel Live! "Rezervace" umožní všem akreditovaným návštěvníkům festivalu, kteří vlastní mobilní telefon podporující technologii WAP, rezervovat si vstupenky na filmová představení přímo z jejich mobilních telefonů. Na displeji telefonu si zákazník bez front rezervuje vstupenku, kterou si následně pouze vyzvedne u pokladny Eurotel v hotelu Thermal. Návštěvníci festivalu, kteří nemají mobilní telefony podporující technologii WAP, mohou využít službu Eurotel Asistent 1188. Po vytočení čísla 1188 se zákazník spojí s operátorem, který mu pomůže vstupenky rezervovat. Přístup na portál Eurotel Live!, stejně jako používání služby Eurotel Asistent 1188 je umožněno zákazníkům všech mobilních operátorů, nejen zákazníkům Eurotelu. Číslo ze všech sítí je přitom stejné a to 1188.

Mobilní platby

Zákazníkům Eurotelu bude opět nabízena možnost nákupu vstupenek prostřednictvím mobilního telefonu. Získají místa v těch nejlepších řadách v sálech. Navíc se společnost Eurotel rozhodla každou vstupenku kupovanou prostřednictvím mobilního telefonu dotovat cenou 25,- Kč. Cena jedné vstupenky tedy klesne na 40 Kč.

Video a MMS

Služba Eurotel Video Servis nabídne celkem 70 video ukázek filmů, včetně 18 soutěžních. Klipy jsou navíc zcela zdarma. Zákazník hradí pouze cenu datového přenosu. Další službou, kterou letos Eurotel nabízí jsou informace o filmech přes MMS. Zprávy obsahují fotografii z filmu, fotografii režiséra a popis filmu.

Doprovodný program Lázně I

Již potřetí se Eurotel stal generálním partnerem Lázní I, oficiálního doprovodného programu Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Klub Go Roxy Lázně I nabídne během celého festivalu špičku české taneční a klubové scény. Na pódiu se představí například skupiny Kryštof, 100°C, Tata Bojs a mnoho dalších. Nebude chybět ani skupina Monkey Business, které je Eurotel partnerem při letošním koncertním turné a pro všechny jejich fanoušky připravil speciální edici služeb na portálu Eurotel Live!. Kromě hudebního programu mohou návštěvníci v prostoru kavárny klubu Go Roxy Lázně I navštívit i výstavu fotografií Ondřeje Pýchy nazvanou Lidi.

Eurotel

Článek ze dne 17. června 2004 - čtvrtek