logo itpoint.cz

Eurotel poskytuje řešení pro přístup k firemnímu i soukromému e-mailu z mobilního telefonu

Nejnovější služba Eurotel Office Connector umožňuje přístup z mobilního telefonu nejen k firemnímu e-mailu, ale také ke kalendáři, kontaktům a úkolům podle potřeb firemní klientely. Eurotel připravil nová a dostupná řešení, která zajistí různým typům zákazníků podle jejich individuálních potřeb připojit se kdekoliv a včas k důležitým zprávám, a to bez nutnosti použít počítače.

Společnost Eurotel Praha rozšiřuje možnosti jednoduchého a bezpečného využívání elektronické pošty přímo z mobilního telefonu. Eurotel připravil nová a dostupná řešení, která zajistí různým typům zákazníků podle jejich individuálních potřeb připojit se kdekoliv a včas k důležitým zprávám, a to bez nutnosti použít počítače. Mobilní telefon se tak stává stále významnějším nástrojem k elektronické komunikaci a k efektivní organizaci času, práce i zábavy.

Připojit se ke svému e-mailu odkudkoliv mohou nyní všichni uživatelé mobilního telefonu, který je vybaven e-mailovým klientem. Nezáleží na tom, zda mají svou e-mailovou schránku na některém veřejném e-mailovém serveru, nebo zda využívají firemní e-mailovou schránku. Po připojení k elektronické poště si zákazník své zprávy nejen přečte, ale může na ně hned odpovídat nebo je přeposílat, a to bez jakéhokoliv dalšího zařízení, například notebooku nebo PDA.

"E-mail v mobilním telefonu je flexibilní a také velmi ekonomický způsob komunikace. Každému můžeme nabídnout vhodné řešení, ať už jde o jednotlivce, který posílá několik e-mailů denně, nebo firmy, které je počítají ve stovkách nebo tisících," říká Garrison Macri, výkonný ředitel komerční divize společnosti Eurotel. "Vycházíme našim zákazníkům vstříc také v tom, že jim mobilní telefony pro přístup k e-mailu nastaví naši specialisté ve značkových prodejnách.

Postup nastavení a další informace jsou samozřejmě také k dispozici na stránkách www.eurotel.cz/email.

Cena za příjem a odesílání e-mailů z mobilního telefonu je nižší než za odeslání SMS a může se pohybovat řádově v desetihaléřích. Záleží na vhodně zvoleném tarifu, který odpovídá potřebám zákazníka. Pro práci s e-maily v mobilním telefonu zákazník nemusí například platit žádné paušální poplatky. Posílá-li denně jen několik e-mailových zpráv, postačí mu tarif WAP bez paušálního poplatku s cenou za e-mail nižší než SMS. S novým datovým tarifem Data Plus (299 Kč bez DPH) získá zákazník za 1 Kč až 7 e-mailových zpráv. Vzhledem k tomu, že je v ceně zahrnuto 20 MB na přenos dat, což vystačí pro průměrné odbavení až 100 e-mailů denně, je tento tarif výhodný i pro náročnější firemní uživatele. Pro velké objemy e-mailů v kombinaci s neomezeným mobilním přístupem k internetu je nejvýhodnější paušální tarif Eurotel Data Nonstop, dostupný již od 649,-Kč měsíčně.

Společnost Eurotel aktuálně nabízí od 17.5.2004 atraktivní mobilní telefony, podporující přístup na e-mail. Jeden z nejprodávanějších telefonů Sony-Ericsson T610 mohou zákazníci získat již za 1,- Kč. E-mailovou komunikaci umožňují také další telefony, například Nokia 6230, Nokia 6600, Sony-Ericsson T 630, Sony-Ericsson P900 nebo Eurotel DataPhone II.

"Střední a větší firemní zákazníci určitě ocení naše profesionální e-mailové řešení Eurotel Office Connector, což je komplexní přístup k firemnímu e-mailu, kalendáři, kontaktům a úkolům, které odpovídá nejvyšším nárokům na zabezpečení, " doplňuje Garrison Macri.

Nové řešení Eurotel Office Connector je určeno větším firmám s vlastním IT systémem (e-mail server). Zajišťuje komplexní mobilní přístup k e-mailu, kalendáři, kontaktům či úkolům. Umožňuje odkudkoliv pracovat pouze prostřednictvím mobilního telefonu nebo PDA s e-maily, včetně příloh v Microsoft Word nebo Microsoft Excel. Manažeři mohou na svých cestách používat jediný kalendář a průběžně jej aktualizovat v MS Outlook nebo Lotus Notes. Přes svůj mobilní telefon mohou mimo svou kancelář pracovat také s adresáři i úkoly. Službu lze individuálně přizpůsobit různým potřebám a možnostem firmy.

Eurotel

Článek ze dne 18. května 2004 - úterý