logo itpoint.cz

Eurotel poskytuje universální řešení pro hromadné zasílání SMS zpráv přímo z firemních aplikací

Dosud bylo zasílání SMS zpráv spojováno zejména se soukromou komunikací mezi jednotlivci. Společnost Eurotel Praha nyní představuje nové řešení v oblasti textových zpráv pro firemní zákazníky. Služba Eurotel SMS Connector pomáhá rozšiřovat používání SMS zpráv jako moderního nástroje přímé komunikace se zákazníky, obchodními partnery a pro interní komunikaci se zaměstnanci.

Dosud bylo zasílání SMS zpráv spojováno zejména se soukromou komunikací mezi jednotlivci. Společnost Eurotel Praha nyní představuje nové řešení v oblasti textových zpráv pro firemní zákazníky. Služba Eurotel SMS Connector pomáhá rozšiřovat používání SMS zpráv jako moderního nástroje přímé komunikace se zákazníky, obchodními partnery a pro interní komunikaci se zaměstnanci.

Eurotel SMS Connector je jednoduchý a ekonomický způsob, který zajišťuje rychlé posílání a přijímání SMS zpráv z firemních aplikací. Propojení s firemním e-mailem, kalendářem a adresářem umožňuje zautomatizovat výměnu informací, například dostávat upozornění na schůzky a příchozí e-maily. Řešení Eurotel SMS Connector lze využít odstupňovaně, a proto je vhodné pro menší i velké firmy.

Zasílání SMS zpráv patří mezi efektivní a interaktivní nástroje přímé komunikace. Má široké možnosti využití i v obchodní komunikaci, od nabídky produktů a služeb, přes zajišťování objednávek, podporu zákaznického servisu a věrnostních programů až po organizování různých reklamních akcí nebo průzkumu trhu, které vyžadují zpětnou vazbu v podobě odpovědi (například hlasování nebo zasílání kódů do spotřebitelských soutěží).

"Podobně jako roste význam přímého oslovení zákazníků, rozšiřuje se i praktické využití SMS zpráv ve firmách různého zaměření," říká Michal Knor, ředitel marketingu pro segment firemních zákazníků společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. "Naši klienti mají nyní možnost vyzkoušet si výhody služby Eurotel SMS Connector. Nabízíme jim odeslání až 500 SMS zpráv za cenu 1 Kč na mobilní telefony v síti Eurotelu."

Zákazník si může vybrat celkem ze 3 tarifů - záleží na tom, kolik SMS zpráv firma průměrně posílá. Například s tarifem Eurotel SMS Connector I. s měsíčním paušálem v hodnotě 350 Kč (všechny ceny jsou uváděné bez DPH) získává zákazník zdarma 300 SMS. Za každou další SMS zprávu do sítě Eurotel zaplatí 1 Kč. Pokud si však zákazník zvolí vyšší tarif, cena za odeslanou SMS zprávu se sníží na 0,60 Kč.

Zákazník může využívat službu Eurotel SMS Connector pomocí vlastního programu na odesílání SMS, nebo dvou aplikací, které Eurotel bezplatně poskytuje v rámci této služby. SMS zprávy jsou posílány zabezpečeně prostřednictvím sítě Eurotel.

Eurotel SMS MobilChange

Pro nové uživatele služby Eurotel SMS Connector je určena nová aplikace Eurotel SMS MobilChange pro odesílání a přijímání SMS zpráv přímo z prostředí poštovního programu firmy, a to z Microsoft Outlook, Lotus Notes, popřípadě z dalších e-mailových systémů. Umožňuje jednoduše získávat prostřednictvím SMS informace z firemní e-mailové schránky, kalendáře nebo adresáře, a to kdykoliv a kdekoliv, pouze s použitím mobilního telefonu.

Licenci k této aplikaci poskytuje Eurotel svým zákazníkům zdarma. Podmínkou je závazek k využívání služby Eurotel SMS Connector po dobu alespoň 6 měsíců. Aplikaci si zákazníci mohou bezplatně objednat na webové adrese www.eurotel.cz/smsconnector , kde lze také získat další informace ke službám Eurotel SMS Connector a Eurotel SMS MobilChange.

Eurotel SMS Manažer

Pro práci s aplikací Eurotel SMS Connector společnost Eurotel nabízí i další nástroj Eurotel SMS Manažer. Díky této aplikaci zákazník využije možnosti pohodlného odesílání a přijímání SMS zpráv z osobního počítače. Aplikace dále nabízí komfortní správu krátkých textových zpráv v osobním počítači, hromadné posílání a příjem SMS (včetně podpory SMS delších než 160 znaků). Eurotel SMS Manažer také umožňuje nastavení pravidel pro zpracování SMS zpráv (např. řazení odpovědních SMS do předem specifikovaných složek, nastavení automatického odeslání zpráv na odpovědní SMS, automatické poděkování na SMS zprávy apod.)

Řešení Eurotel SMS Connector ve spojení se dvěma dalšími novými aplikacemi představuje účinný nástroj, který pomůže firmám k využívání SMS zpráv pro podporu jejich podnikání a zefektivnění komunikace se zákazníky i partnery.

Eurotel

Článek ze dne 22. června 2004 - úterý