logo itpoint.cz

Eurotel Praha je i nadále hlavním partnerem Romana Šebrleho

Eurotel Praha a desetibojař Roman Šebrle se vzájemně dohodli na prodloužení smlouvy o spolupráci, která byla uzavřena v prosinci loňského roku. Eurotel bude tímto i nadále hlavním partnerem Romana Šebrleho.

Eurotel Praha s.r.o. a desetibojař Roman Šebrle se vzájemně dohodli na prodloužení smlouvy o spolupráci, která byla uzavřena v prosinci loňského roku. Eurotel bude tímto i nadále hlavním partnerem Romana Šebrleho.

"Spolupráce mezi současným nejlepším českým sportovcem Romanem Šebrlem a společností Eurotel se osvědčila natolik, že nepochybujeme o úspěšném pokračování v podobě dalších zajímavých projektů. Navážeme na předchozí marketingové aktivity, jako byla např. kampaň na podporu wapového a internetového portálu Eurotel Live!. Obzvláště v tomto případě se toto propojení ukázalo velice atraktivní", uvedl Michal Heřman, zastupující generální ředitel společnosti Eurotel Praha.

Společnost Eurotel Praha bude s Romanem Šebrlem spolupracovat i v dalším roce při svých marketingových aktivitách. Roman Šebrle prezentuje Eurotel při všech sportovních akcích, kde mu to umožňují pravidla České atletické federace, Mezinárodní atletické federace a Olympijského výboru, a to zejména na dresu a sportovním oblečení.

"Společnost Česká sportovní, a.s. si velice váží spolupráce s tak významným partnerem jako je společnost Eurotel Praha. Oceňujeme - na českém trhu stále spíše ojedinělý - progresivní přístup při využití sportovních osobností ve firemní marketingové komunikaci", doplnil Jiří Mazánek, marketingový ředitel společnosti Česká sportovní a.s., která zastupuje Romana Šebrleho.

Eurotel

Článek ze dne 19. října 2004 - úterý