logo itpoint.cz

Eurotel představuje nový tarif Eurotel Praktik se zvýhodněným telefonem pro studenty

Společnost Eurotel Praha s.r.o. připravila v rámci své podzimní nabídky nový úsporný tarif Eurotel Praktik, který je kombinován se zvýhodněnou cenou mobilních telefonů z aktuálního portfolia společnosti Eurotel. Tarif je určen pro studenty ve věku 18 až 26 let.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. připravila v rámci své podzimní nabídky nový úsporný tarif Eurotel Praktik, který je kombinován se zvýhodněnou cenou mobilních telefonů z aktuálního portfolia společnosti Eurotel.

Tarif Eurotel Praktik je určen pro studenty ve věku 18 až 26 let. Má nízký měsíční paušál 150 Kč (bez DPH) a k dispozici 100 volných SMS a 20 volných minut na volání do všech sítí, mobilních i fixních. Jeho aktivace je spojena s nabídkou mobilních telefonů za dotované ceny, které začínají již na 1 Kč. Navíc student může využít nabídky dotovaných telefonů za zvýhodněnou cenu 213 Kč - Samsung SGH X100 a Nokia 3510i, nebo Sony Ericsson T105 za 1 Kč. U těchto telefonů je snížen dotovaný aktivační poplatek o polovinu, tj. na 1 782 Kč (včetně DPH).

Výhodnost této nabídky šité na míru právě studentům se ještě zvyšuje v kombinaci s využitím možnosti 2 měsíců bez placení paušálního poplatku. S tarifem Eurotel Praktik je možné využít dalších služeb, a to Eurotel Star, Tandem nebo Duet. Nelze jej získat přechodem z jiného tarifu nebo předplacené služby Go. Pro aktivaci tarifu Eurotel Praktik potřebují studenti průkaz ISIC nebo potvrzení školy o studiu, které není starší než tři měsíce.

Vysokoškoláci mohou také využít speciální limitované série Go sad pro studenty. Malá Go sada v hodnotě 150 Kč s kreditem 50 Kč má přednastavený tarif FUN Go, který je vhodný zejména pro uživatele, kteří posílají více SMS zpráv.

Nový tarif Eurotel Praktik je v platnosti od 1. října 2004. Kombinovaná nabídka tarifu Eurotel Praktik s jedním ze tří mobilních telefonů Samsung SGH X100, Nokia 3510i nebo Ericsson T105 za zvýhodněnou cenu, se sníženým aktivačním poplatkem o 50 % a nabídkou 2 měsíců bez placení paušálního poplatku je časově omezená do 31.10. 2004.

Eurotel

Článek ze dne 1. října 2004 - pátek