logo itpoint.cz

Eurotel přináší svým zákazníkům další exkluzivní služby, spojené s MS v ledním hokeji 2004

Eurotel přináší širokou exkluzivní nabídku video zpravodajství, zahrnující jak on-line zpravodajství, tak archivní materiály ze všech zápasů mistrovství. Poskytne tak zákazníkům unikátní možnost, jak nepropásnout jediný důležitý okamžik z MS v ledním hokeji. Celková nabídka zahrnuje záznamy gólů a nejlepších okamžiků zápasů či souhrny jednotlivých zápasů a denní souhrny. Pokryto bude všech 56 zápasů mistrovství světa. Jednotlivé služby jsou nabízeny v různých formátech pro různé telefony.

Společnost Eurotel Praha s.r.o., tradiční partner české hokejové reprezentace a oficiální partner letošního Mistrovství světa v ledním hokeji, přináší svým zákazníkům v rámci nabídky pro tento šampionát další unikátní informační a zábavní služby. Zákazníci Eurotelu tak budou moci prožít naplno každou vteřinu hokejového šampionátu, ať budou kdekoliv.

"Naši zákazníci mají nyní možnost objednat si přes nový mobilní a webový portál Eurotel Live! zpravodajství z letošního hokejového šampionátu. Aktivovat si zde mohou automatické zasílání gólů ze zápasů národního týmu, semifinálových nebo finálových bojů, souhrny zápasů či denní souhrné výsledky jednotlivých skupin a vyřazovacích bojů. Chybět samozřejmě nemohou ani hokejové zajímavosti, jako jsou změny soupisek, zranění nebo aktuální tabulky jednotlivých skupin," uvedl Garrison Macri, výkonný ředitel komerční divize společnosti Eurotel.

Eurotel přináší širokou exkluzivní nabídku video zpravodajství, zahrnující jak on-line zpravodajství, tak archivní materiály ze všech zápasů mistrovství. Poskytne tak zákazníkům unikátní možnost, jak nepropásnout jediný důležitý okamžik z Mistrovství světa v ledním hokeji. Celková nabídka zahrnuje záznamy gólů a nejlepších okamžiků zápasů či souhrny jednotlivých zápasů a denní souhrny. Pokryto bude všech 56 zápasů mistrovství světa. Jednotlivé služby jsou nabízeny v různých formátech pro různé telefony.

SMS, MMS a WAP zpravodajství nabídne zájemcům o aktuální informace průběžné i kompletní on-line přenosy ze zápasů českého týmu, semifinále, finále a výsledkový servis, tedy výsledky konkrétního zápasu, včetně vývoje utkání a jmen bodujících střelců, hokejové zajímavosti nebo kompletní program Mistrovství světa. Je plně na zákazníkovi, aby si zvolil formu, v jaké chce informace dostávat.

Eurotel přináší všem fanouškům hokeje také speciální exkluzivní edici obrázků, log, barevných pozadí a melodií s tématikou Mistrovství světa. Pro ty, jež se šampionátu chtějí zúčatnit aktivně, alespoň ve svém mobilu, je připravena JAVA hra Eurotel MS 2004. Účastník se tak bude moci stát hokejistou a zúčastnit se šampionátu ve svém mobilním telefonu. V JAVA hře Eurotel MS 2004 může zrychlovat útoky nebo ovlivňovat směr a razanci střel. Nechybí ani trestná lavice, přesilovky a po nerozhodném výsledku také prodloužení či nájezdy. V této první mezinárodní JAVA hře si zákazníci mohou zahrát i se Slovenskem. Nejlepší z hráčů, kteří odešlou své skóre vyhrají hokejový dres, sportovní tašky nebo čepice.

Do hokejové nabídky společnosti Eurotel patří také hokejový chat, kde si účastníci budou moci přečíst komentář nehrajících hráčů přímo v průběhu utkání českého týmu nebo v každý volný den šampionátu zachatovat s hvězdami české reprezentace. Zákazníci mohou chatovat v průběhu utkání přímo v mobilu na portálu Eurotel Live!, a to přes WAP, SMS nebo internetové stránky chat.eurotel.cz. Jméno hráče, který bude komentovat nadcházející utkání české reprezentace, bude oznámeno v den zápasu po ranním rozbruslení. Jméno hráče a čas chatu ve volných dnech českého týmu najdou zákazníci na internetu nejpozději dva dny předem.

Pro všechny fanoušky, kteří chtějí i letos podpořit český tým, přichystal Eurotel opět možnost zasílání SMS vzkazů hráčům. Všechny SMS, které fanoušci odešlou na číslo 607 00 2004, dostanou hráči až do šatny. Od roku 2002, kdy společnost tuto službu spustila, dorazilo k hokejistům více než 100 000 SMS zpráv.

Fandové hokeje, dávající přednost mluvenému slovu, jistě uvítají hokejovou infolinku. Na čísle 607 00 2004 si každý den budou moci poslechnout čerstvé komentáře hráčů české hokejové reprezentace k zápasům či informace o atmosféře v týmu a dění na šampionátu. Na stejném telefonním čísle budou moci zákazníci také tipovat výhru, prohru či remízu českého týmu v dalším utkání.

Diváci, jež se na zápasy chystají přímo do Sazka Areny, mohou využít Eurotel dopravního zpravodajství. Tuto unikátní službu nabízí společnost Eurotel již od roku 2002, avšak v současné době rozšířila své dopravní kamery i o informace z okolí Sazka Areny. MMS zprávy dopravního zpravodajství navíc budou obsahovat zátěžovou mapu okolí Areny a také informace o obsazenosti parkovišť v okolí.

Společnost Eurotel, exkluzivní držitel práv pro pražské velkoplošné vysílání přenosů z hokejového šampionátu, již tradičně připravuje pro všechny fanoušky českého hokeje přenosy utkání. I v letošním roce budou umístěny dvě velkoplošné obrazovky na Staroměstském náměstí. Chybět nebude ani doprovodný program, sestávající se z vystoupení roztleskávaček společnosti Eurotel - Eurotel Cheerleaders, hudebních produkcí, rozhovorů s hokejovými reprezentanty nebo soutěží. Program bude začínat vždy 45 minut před přímým přenosem.

Více informací naleznete na www.eurotel-live.cz, nebo přímo na internetových stránkách věnovaných MS2004 - www.ceskyhokej.cz.

Eurotel

Článek ze dne 26. dubna 2004 - pondělí