logo itpoint.cz

Eurotel uvádí revoluční změnu účtování za WAP

Uživatel neplatí za surfování v menu Eurotel Live! a ani za hledání požadovaných služeb. V případě, že si zákazník na wapu rád čte aktuální zpravodajství, předpověď počasí nebo horoskop, neplatí za vyhledávání této informace, ale pouze za její přečtení. Ceny za služby nabízené na portálu ke stažení se nemění.

Společnost Eurotel Praha uvedla minulý týden nové, výhodnější zpoplatnění služeb na mobilním WAP portálu Eurotel Live!. Zákazníci zde najdou široké spektrum služeb pro každodenní použití, ke kterým mají nyní přístup zcela zdarma. Mohou si vyzkoušet, jak wap funguje a jaké výhody přináší, aniž by za pohyb v menu portálu platili.

"Princip změny účtování umožní našim zákazníkům WAPovat mnohem levněji a pomůže zpřístupnit WAP široké základně uživatelů", uvedla Helena Čomorová, zastupující výkonná ředitelka divize marketingu společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. . "Klient nyní zaplatí pouze za obsah, který skutečně chce a využije - tedy za hru, zpravodajství, melodie, loga či předpověď počasí", dodala Helena Čomorová.

V praxi to znamená, že zákazník neplatí za surfování v menu Eurotel Live! a ani za hledání požadovaných služeb. V případě, že si zákazník na wapu rád čte aktuální zpravodajství, předpověď počasí nebo horoskop, neplatí za vyhledávání této informace, ale pouze za její přečtení. Ceny za služby nabízené na portálu ke stažení (např. hry, loga, či vyzváněcí melodie) se nemění. Díky novému způsobu účtování však zákazníci nezaplatí za samotné stažení vybraného obsahu, což je u nových a graficky již velmi kvalitně zpracovaných her a aplikací vzhledem k jejich velikosti určitě velkou výhodou.

Dodavatelé obsahu pro mobilní WAP portál Eurotel Live! jsou pečlivě vybíráni, a proto portfolio nabízených služeb patří mezi ty nejkvalitnější na české wapové scéně. Nabídka služeb je neustále rozšiřována, důraz je kladen na kvalitní a praktický obsah reflektující požadavky a očekávání našich zákazníků. Nyní se řadí nabídka portálu Eurotel Live! i k nejlevnějším.

Účtování za WAP je nyní mnohem jednodušší. Menu WAP portálu Eurotel Live! je zdarma. Za připojení, ať už přes CSD nebo GPRS, se nyní účtuje jednotně, tedy za přenesená data(kB). Zákazníci používající připojení přes CSD zaplatí po páté minutě připojení navíc za každou minutu 1Kč.

Cena za obsahové stránky portálu Eurotel Live!, činí nově 0,30 Kč/kB vč. DPH. Všechny tyto stránky jsou označeny stejnojmennou patičkou, tzn. "-Eurotel Live!-". Sem patří např. zpravodajství, předpověď počasí, horoskopy atd. Odkazy na vedoucí na placené stránky, jsou označeny symbolem v závorce "($)".

Cena za přístup na wapové stránky které nejsou součástí portfolia služeb wapového portálu Eurotel Live! činí 0,70 Kč/kB vč. DPH.

Nastavení WAPu na mobilním telefonu je individuální podle typu daného mobilního přístroje. WAP si zákazníci jednoduše nastaví sami na www.eurotel-live.cz nebo prostřednictvím zákaznické informační linky *11 (pro zákazníky se smlouvou), popř, linky *88 (pro Go zákazníky).

WAPový portál Eurotel Live! nabízí svým uživatelům přístup k aktuálnímu zpravodajství, zábavě, hrám a všem praktickým informacím , které mohou potřebovat.

Obsah portálu Eurotel Live! je přístupný přes WAP na wap.eurotel-live.cz.

Eurotel

Článek ze dne 8. listopadu 2004 - pondělí