logo itpoint.cz

Eurotel uvede jako první v Evropě stahování hudby do mobilních telefonů

Služba Eurotel Jukebox umožní uživatelům vybrat si a stáhnout hudební nahrávky v bezkonkurenční kvalitě pomocí GPRS. Skladby budou poté uloženy v interní paměti telefonu nebo na paměťových kartách tak, aby je bylo možné kdykoliv přehrát, aniž by uživatel potřeboval jakékoliv další zařízení. Premiéra nové služby bude ve čtvrtek 26.2. 2004.

Společnost Eurotel Praha se stane prvním evropským mobilním operátorem, který nabídne možnost stahování kvalitních hudebních nahrávek přímo do mobilních telefonů.

Služba Eurotel Jukebox umožní uživatelům vybrat si a stáhnout hudební nahrávky v bezkonkurenční kvalitě pomocí GPRS. Skladby budou poté uloženy v interní paměti telefonu nebo na paměťových kartách tak, aby je bylo možné kdykoliv přehrát, aniž by uživatel potřeboval jakékoliv další zařízení.

"Eurotel se tak stává průkopníkem světového trendu proměny mobilních telefonů na osobní zábavná zařízení," uvedl Justin Stockton, ředitel úseku rozvoje kontentu společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o. Služba Eurotel Jukebox dále nabídne hudební hitparády, kategorii "interpret týdne", možnost vyhledávání a stahování informací o umělcích, vyzvánění a další multimediální obsah.

Premiéra nové služby, včetně představení podrobností týkajících se technického řešení a úplné informace o nabízených nahrávkách proběhne na setkání s novináři ve čtvrtek 26. února 2004.

Eurotel

Článek ze dne 20. února 2004 - pátek