logo itpoint.cz

Eurotel zahajuje vánoční nabídku

Balík volání na půl roku - až 360 minut za 6 Kč pro každého nového zákazníka, až 1800 minut volání za 6 Kč na půl roku pro stávající zákazníky Eurotel a malé Go sady, atraktivní mobilní telefony za zvýhodněné ceny a snížení aktivačních poplatků ...

Společnost Eurotel Praha uvádí na trh s účinností od 1.11. 2004 letošní vánoční nabídku, která zahrnuje "balíčky" volných minut na volání pro všechny nové i stávající zákazníky. Tyto vánoční balíčky od Eurotelu získávají zákazníci paušálních a předplacených služeb Go na 6 měsíců a budou je moci čerpat od počátku příštího roku až do června 2005.

"Ve srovnání s předcházejícími lety, kdy byla vánoční nabídka založena spíše na jednorázových atraktivních výhrách prostřednictvím herního kupónu nebo výherních SMS, jsme se letos rozhodli pozměnit jejich charakter. Pevně věříme, že letošní nabídka osloví většinu zákazníků, kteří si budou moci užívat vánoční výhody nejen o vánocích, ale po dobu celých 6 měsíců v novém roce," uvedl Michal Heřman, zastupující generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. "Balíčky až 60 volných minut na volání měsíčně jsou universálním bonusem, který naši zákazníci jistě uvítají. Nezapomínáme samozřejmě ani na zákazníky předplacených služeb Go, kteří balíčky volných minut najdou ve svých vánočních Go sadách se zajímavými mobilními telefony, nebo je budou moci získat v malých Go sadách", doplnil Michal Heřman.

Až 60 minut na volání po dobu půl roku za 1 Kč měsíčně budou pravidelně dostávat všichni zákazníci, kteří v období od 1. listopadu do 31. prosince 2004 uzavřou smlouvu se společností Eurotel. Zákazník tak celkem získá až 360 minut na volání do všech sítí, což v případě volání ve špičce odpovídá částce až 4.241 Kč včetně DPH. Pokud je smlouva uzavřena na dobu 24 měsíců, má zákazník automaticky nárok na balíček 60 volných minut na volání za 1 Kč měsíčně na půl roku, v případě smlouvy na dobu neurčitou získává balíček 30 volných minut na volání za 1 Kč měsíčně rovněž po dobu 6 měsíců. Balíčky minut jsou automaticky aktivovány a zákazníci je mohou využívat 6 měsíců od počátku prvního účtovacího období - od 1.1. 2005.

Pokud se rozhodne pro některý z mobilních telefonů za zvýhodněnou cenu, činí aktivační poplatek 50 % původní hodnoty,. např. za 1 Kč může zákazník získat MMS telefony Nokia 3100 a Siemens C65 při měsíčním účtu 150 Kč (bez DPH) nebo Samsung SX 450 a Sony Ericsson T610 při měsíčním účtu 555 Kč (bez DPH). Výše slevy z pořizovací ceny mobilních telefonů závisí na částce minimálního měsíčního účtu, ke kterému se zákazník zaváže v prvním roce od podpisu smlouvy, uzavřené se společností Eurotel Praha na 24 měsíců.

Pro nové zákazníky předplacených služeb Go připravil Eurotel speciální vánoční edici Go sad s telefonem a malých Go sad. Při zakoupení kterékoliv vánoční Go sady s telefonem (jsou označeny samolepkou) zákazník získává automaticky nárok na balíček 20 volných minut za 1 Kč měsíčně po dobu půl roku. V případě, že si zákazník zakoupí Go sadu s telefonem Siemens A57 za 1.995 Kč, získává tak mobilní telefon, Go SIM kartu s přednabitým kreditem a také celkem 120 minut na volání do všech sítí, což v případě volání ve špičce odpovídá částce až 900 Kč včetně DPH. Pro aktivaci balíčku volných minut stačí pouze uskutečnit první hovor a poté do 31.12.2004 odeslat aktivační SMS zprávu. Pak již mohou Go zákazníci čerpat 20 minut měsíčně od 1.1. do 30.6. 2004.

Zákazníci si mohou vybrat ze široké nabídky Go sad s telefony, které jsou k dostání již od 1 995 Kč (včetně DPH). Jsou mezi nimi například mobilní telefony Siemens A57, Siemens A60 nebo Nokia 3410, 3510i, 3100 či Samsung X450. Na vánočním trhu se objeví také novinky, jako například mobilní telefon Samsung E300.

S vánoční malou Go sadou, která bude v prodeji za zvýhodněnou cenu 150 Kč, je možné získat až 300 volných minut za 1 Kč měsíčně na volání po dobu 6 měsíců, nebo některou z dalších výhod - balíček 60 volných minut za 1 Kč měsíčně na půl roku, nebo 10 volných SMS, které čekají na každého v případě, že nezíská některou z hlavních výhod. Zákazník tak může získat celkem až 1.800 minut na volání do všech sítí, což v případě volání ve špičce odpovídá částce až 13.500 Kč včetně DPH. Stačí do konce roku zaktivovat Go SIM kartu, odeslat SMS a tak se dozvědět, kterou z výhod na příštího půl roku zákazník obdrží.

Eurotel samozřejmě nezapomene ani na své stávající zákazníky. Ti budou mít šanci k vánocům získat od Eurotelu až 300 minut na volání za 1 Kč měsíčně na půl roku nebo řadu dalších výhod.

Eurotel

Článek ze dne 27. října 2004 - středa