logo itpoint.cz

GTSL ještě výhodněji

GTS zvýhodňuje od dnešního dne nabídku vysokorychlostního internetu GTSL na pilotním území Prahy 1 a 2. Tuto službu zároveň nově zavádí také v Ostravě. Pevné připojení k internetu přes tuto službu je nyní možné získat za snížený měsíční paušál 899 korun včetně DPH bez agregace a omezení objemu přenesených dat. Zřízení služby včetně ADSL modemu přitom stojí pouze 1,- Kč. Tato vstřícná nabídka platí do 30. června 2004.

Společnost GTS zvýhodňuje od dnešního dne nabídku vysokorychlostního internetu GTSL na pilotním území Prahy 1 a 2. Tuto službu zároveň nově zavádí také v Ostravě. Pevné připojení k internetu přes tuto službu je nyní možné získat za snížený měsíční paušál 899 korun včetně DPH bez agregace a omezení objemu přenesených dat. Zřízení služby včetně ADSL modemu přitom stojí pouze 1,- Kč. Tato vstřícná nabídka platí do 30. června 2004.

"GTSL již není doma jen v centru Prahy, ale i v Ostravě," uvedl Tomáš Budník, ředitel komerční divize GTS. "V řádu několika týdnů plánujeme službu zavést také v jiných částech Prahy a do konce roku v dalších deseti městech," dodal Budník.

Služba GTSL je určena domácnostem i firmám. Program GTSL Doma, pro který platí zvýhodněná nabídka, umožňuje připojení k internetu rychlostí 400/100 kbps. Varianta Profi zahrnuje rychlosti připojení 512/128 kbps a 1024/256 kbps. V rámci služby společnost GTS neuplatňuje tzv. agregaci, která může při zatížení linky větším množstvím uživatelů značně omezovat rychlost přenosu dat. Stejně tak nezpoplatňuje objem přenesených dat. GTSL svou kvalitou překračuje současný standard ADSL a téměř dosahuje parametrů mnohem nákladnější pevné linky.

GTS

Článek ze dne 1. března 2004 - pondělí