logo itpoint.cz

Hodinky s přehrávačem MP3 - Vaše oblíbené písně na Vašem zápěstí

S novými hodinkami "LAKS Memory Music" můžete poslouchat až 60 uložených písní, zobrazovat nejdůležitější zprávy a nahrávat Vaše data do počítače, kde s nimi můžete dále pracovat ...

S novými hodinkami "LAKS Memory Music" můžete poslouchat až 60 uložených písní, zobrazovat nejdůležitější zprávy a nahrávat Vaše data do počítače, kde s nimi můžete dále pracovat.

"Tento poslední model víceúčelových hodinek, který je nástupcem úspěšné série hodinek s pamětí od firmy LAKS, opět spojuje příjemné s užitečným a kromě toho vyniká i jednoduchým ovládáním", říká Lukas Scheybal, generální ředitel společnosti LAKS.

 www.laks.com

Své oblíbené písně si můžete nosit sebou na zápěstí. Malý integrovaný MP3 přehrávač umožňuje záznam a přehrávání až 60 písní. To odpovídá čtyřem až pěti hodinám hudby. Baterie hodinek se nabíjí přes USB kabel, který je standardně dodáván s hodinkami. Hodinky "LAKS Memory Music" se prodávají s různou kapacitou paměti.

V nabídce jsou modely s 256, 128, 64 a 32 MB. "Naše hodinky Memory Music umožní každému zákazníkovi poslouchat jeho oblíbenou hudbu a písně. Myslím, že je to skvělý produkt, který přináší novou kvalitu do života", říká Lucas Scheybal, který je přesvědčen, že tyto hodinky "čtyři v jednom" budou také velmi oblíbené mezi sportovci a ženami. Standardně jsou s nimi totiž dodávána sluchátka s kabelem dlouhým 1,5 m, který tak nebrání volnému pohybu při tréninku. Nicméně společnost LAKS předpokládá, že hlavními zákazníky budou firmy, pro které tyto hodinky představují nový způsob své vlastní prezentace.

Integrovaný hlasový záznamník umožňuje nahrávání "nereprodukovatelných dětských příběhů a hlášek", zpráv, schůzek, písní či Vašich vlastních poznámek. USB slot, zabudovaný do pásku, umožňuje snadný a rychlý přenos dat do počítače, kde s nimi lze dále pracovat.

"LAKS Memory Music" je praktické, multifunkční zařízení s integrovanými vysoce kvalitními hodinkami. Všechny čtyři funkce jsou na sobě nezávislé. Úspěšný paměťový čip od firmy LAKS, který si vysloužil přezdívku "pevný disk pro Vaše zápěstí" je velmi oblíbený a úspěšně se prodává ve 23 zemích celého světa.

 

Ceny potvrzují, že kvalitní a moderní technologie nemusí vždy být drahé : zákazník si může vybrat ze čtyř modelů s různými velikostmi paměti.

Hodinky "LAKS Memory Music" s 32 MB paměti stojí 89 Eur, se 64 MB stojí 129 Eur, se 128 MB stojí 149 Eur a s 256 MB paměti stojí 198 Eur.

Prodej hodinek "LAKS Memory Music" bude zahájen v březnu 2004. Hodinky si můžete koupit ve vybraných specializovaných prodejnách, nebo přímo v prodejně firmy LAKS na Kärntnerstrasse 16, 1010 Vídeň, anebo prostřednictvím internetu.

LAKS

Článek ze dne 12. února 2004 - čtvrtek