logo itpoint.cz

Hosting za pakatel, stránky za hubičku

GLOBE INTERNET spustila v rámci služby HOSTING.CZ službu "Levný web", jejímž cílem je uspokojit poptávku široké skupiny menší a středně velké klientely, která touží po profesionálně vytvořené prezentaci s minimálními náklady a se zárukami, jež může poskytnout pouze velká a stabilní společnost.

GLOBE INTERNET, provozovatel hostingové služby HOSTING.CZ, nabízí výrobu levných avšak profesionálních prezentací pro menší a střední klientelu.

GLOBE INTERNET spustila v rámci služby HOSTING.CZ službu "Levný web", jejímž cílem je uspokojit poptávku široké skupiny menší a středně velké klientely, která touží po profesionálně vytvořené prezentaci s minimálními náklady a se zárukami, jež může poskytnout pouze velká a stabilní společnost. Nabídka služby se nachází na intuitivní adrese http://LEVNYWEB.HOSTING.CZ.

Nyní mají zákazníci GLOBE INTERNET možnost využít nabídky produktů MINIWEB za 1.990,- respektive MIDIWEB za 4.990,-. Oba modely mají přednastavené parametry týkající se maximálního počtu stránek či grafických prvků, splňují však všechny požadavky na vzhled profesionální prezentace malého či středního obchodníka. Výroba tohoto typu prezentace je garantována do několika pracovních dnů. Podklady předává zákazník pohodlně e-mailem, faxem nebo poštou. Služba "Levný web" nabízí zákazníkům pochopitelně i pravidelnou údržbu respektive aktualizaci stránek dle jejich potřeb.

Služba "Levný web" je typicky určena pro všechny, kteří dosud váhali s pořízením webové prezentace z důvodu přílišné složitosti takového kroku, ať už se jednalo o grafické řešení, zajištění správy a pravidelné aktualizace prezentace nebo z důvodu finanční náročnosti.

Společnost GLOBE INTERNET se zaváděním podobných služeb snaží vyjít vstříc zájemcům i stávajícím uživatelům webhostingu, kteří nehledají jen prostou službu umístění stránek, ale očekávají vysoký standard služeb s přidanou hodnotou.

GLOBE INTERNET

Článek ze dne 13. května 2004 - čtvrtek