logo itpoint.cz

Hyperlink.cz překonal hranici 5000 webových serverů

Společnost CP Online a. s. teď překonala hranici více než 5000 virtuálních webových serverů, které provozuje pro své zákazníky. Společnost rovněž spravuje přes 3000 doménových jmen a 60 dedikovaných serverů, což ji řadí mezi největší specialisty na servery a housing v Brně.

Společnost CP Online a. s. - 6. největší poskytovatel doménových a hostingových služeb v Česku – provozuje přes 5000 webových serverů.

Společnost CP Online a. s. teď překonala hranici více než 5000 virtuálních webových serverů, které provozuje pro své zákazníky. Společnost rovněž spravuje přes 3000 doménových jmen a 60 dedikovaných serverů, což ji řadí mezi největší specialisty na servery a housing v Brně. Mezi 5000 virtuálními webovými servery je rovněž několik stovek internetových obchodů v centru Vltava2000.cz.

"Před necelými 2 lety jsme přivítali svého 1000. zákazníka, dnes jsme pětinásobně větší," říká Dalibor Kaláb, vedoucí internetových služeb ve společnosti CP Online, a. s. "Těší nás zájem zákazníků o naše služby, už teď můžeme slíbit rozsáhlé inovace," dodává.

CP Online a. s. poskytuje své doménové a hostingové služby pod značkami Hyperlink.cz, Hyperlink.sk, Vltava2000.cz.

Hyperlink® je nejširší výběr hostingových plánů pro firmy a jednotlivce. 24 hodin denně a 7 dní v týdnu uvádí plnou kolekci služeb od A do Z: připojení k internetu, registrace, provoz a správu domén, místo pro www stránky a aplikace, e-mail, fotoalbum, elektronický obchod, vyhrazené servery a ještě mnohem více! To vše se zárukou chodu, zárukou vrácení peněz, zárukou ochrany osobních údajů a zárukou péče a podpory.

Hyperlink® aktuálně využívá rodina více než 5000 zákazníků a podle serveru Hormart.cz patří k 6 největším poskytovatelům webhostingu v ČR. Server Hormart.cz je zavedeným přehledem webhostingových služeb v ČR.

CP Online

Článek ze dne 10. září 2004 - pátek