logo itpoint.cz

IDC Outsourcing Roadshow CEE 2004

Odborná konference, která se koná 30. listopadu 2004 v Praze., vytvoří platformu pro diskusi uznávaných odborníků a koncových uživatelů o zásadních slabinách a hlavních součástech produktivní outsourcingové spolupráce. Outsourcing je stále žádanější způsob efektivního řízení IT infrastruktury, aplikací a procesů, díky kterému můžete ušetřenou energii plně věnovat své hlavní podnikatelské činnosti.

Outsourcing je stále žádanější způsob efektivního řízení IT infrastruktury, aplikací a procesů, díky kterému můžete ušetřenou energii plně věnovat své hlavní podnikatelské činnosti.

Vložení Vašeho rozmanitého IT a podnikových potřeb do rukou externího odborníka Vám může přinést hmotné i nehmotné výhody. Díky profesionálnímu řízení Vaší IT sítě, aplikací, bezpečnosti a procesů zajišťovanému vnější společností Vám může ušetřit peníze i čas. Externí odborníci jsou zpravidla velmi dobře vybaveni a schopni rychle reagovat na měnící se potřeby Vašeho podniku i trhu jako celku. Jak postupovat ?

Outsourcing je složitý process, který často vyžaduje posouzení následujícího :

IDC Outsourcing Roadshow CEE 2004 Vám představí odborníky, kteří odhalí úspěšné využití outsourcingu. Tato konference vytvoří platformu pro diskusi uznávaných odborníků a koncových uživatelů o zásadních slabinách a hlavních součástech produktivní outsourcingové spolupráce.

Konference obsahuje témata :

Využití outsourcingových služeb k zajištění jakékoliv kombinace výše uvedených oblastí může ušetřit organizaci čas i výdaje, které mohou být znovu investovány do klíčových operací nebo jiných oblastí podpory.

Proto je IDC Outsourcing Roadshow CEE 2004 ideální pro :

Pro další informace kontaktujte prosím Janu Pitříkovou na telefonním čísle 221 423 227 nebo na e-mail jpitrikova@idc.com.

On-line registrace ZDE.

IDC Cema

Článek ze dne 22. listopadu 2004 - pondělí