logo itpoint.cz

Iinternetové služby od Českého Telecomu umožní stahování filmů nejen na MFF v Karlových Varech

Společnost se v rámci probíhajícího festivalu zaměří především na street promotion (venkovní propagaci), která představí filmovým nadšencům nový zábavní portál plný filmů StarZone.cz. a novou službu vysokorychlostního připojení na internet – Internet Expres.

Jako oficiální dodavatel telekomunikačních a internetových služeb se letos v rámci 39. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary představí Český Telecom. Společnost se v rámci probíhajícího festivalu zaměří především na street promotion (venkovní propagaci), která představí filmovým nadšencům nový zábavní portál plný filmů StarZone.cz. a novou službu vysokorychlostního připojení na internet – INTERNET EXPRES.

Zábavní stany, ankety

V hlavním stanu Českého Telecomu před hotelem Thermal, kde společnost připravuje především produktovou prezentaci, budou moci návštěvníci také zavítat do připravené videokabiny, kde se mohou aktivně podílet na výběru filmů pro Starzone.cz - zábavní portál, který umožňuje uživatelům internetu stahování filmů v kvalitě lepší než na VHS a hudby, bez nutnosti opustit pohodlí domova. Na něm bude v době konání festivalu více než 200 hraných celovečerních filmů, kreslených večerníčků, dokumentárních snímků a populárních animovaných seriálů. Další stánek pak bude umístěn před kinem Čas. Aktuální názory účastníků malé filmové ankety bude možné shlédnout na plazmové obrazovce před stánkem u hotelu Thermal.

Internetové kavárny

Český Telecom bude stejně jako v minulých letech zajišťovat také provoz dvou internetových kaváren. První, o kapacitě 14 počítačů připojených na internet, návštěvníci naleznou v hotelu Thermal. Částku, která bude vybrána za připojení k internetu v této kavárně, daruje Český Telecom na charitativní účely. Druhá internetová kavárna o kapacitě 4 počítačů pak bude v restauraci Grandhotelu Pupp.

Doplňkový program – pro milovníky počítačových her

V rámci doplňkového programu bude ve sportovní hale v místě konání o víkendu 9.-11.července 2004 probíhat pro všechny milovníky počítačových her také prezentace herního portálu GameZone.cz. Akce nazvaná "Dobijte Karlovy Vary" nabízí adrenalin a vzrušení na síti všem fanouškům online i offline počítačových her. Více naleznete na http://www.gamezone.cz/Clanek.asp?idC=12003.

Veškeré další informace o internetových službách naleznete na www.internetexpres.cz, o filmovém portálu na www.starzone.cz a herním portálu na www.gamezone.cz.

Český Telecom

Článek ze dne 17. června 2004 - čtvrtek