logo itpoint.cz

Instalace Leased Lines od Tiscali zdarma

Tiscali nabízí do 20.5. 2004 instalaci služby Leased Lines pro permanentní přístup k síti internet bez datového omezení zdarma a jako bonus umožní i vyzkoušení nové generace IP protokolu - IPv6, současně se standardně užívaným protokolem IPv4. Leased Line zaručuje permanentní přístup k síti Internet prostřed- nictvím digitálního datového okruhu. Uživatel má k dispozici platební program s neomezeným objemem přenesených dat – Leased Line Unlimited.

Společnost Tiscali nabízí do 20.5. 2004 instalaci služby Leased Lines pro permanentní přístup k síti internet bez datového omezení zdarma a jako bonus umožní i vyzkoušení nové generace IP protokolu - IPv6, současně se standardně užívaným protokolem IPv4.

Tiscali bude svým klientům měřit procentuální poměr využití obou protokolů a následně jim pak nabídne i nejvhodnější řešení pro plný přechod na novou verzi.

Služba Leased Line zaručuje permanentní přístup k síti Internet prostřed- nictvím digitálního datového okruhu. Uživatel má k dispozici platební program s neomezeným objemem přenesených dat – Leased Line Unlimited.

Služba zahrnuje :

Doplňkové služby (nejsou zahrnuty v ceně služby) :

Technická specifikace služby naleynete ZDE.

Pokud máte zájem o další informace, nabídku pro Vaši firmu nebo si přejete objednat, vyplňte, prosím, tento formulář.

Tiscali

Článek ze dne 20. dubna 2004 - úterý