logo itpoint.cz

Interkamera 2004

Ve dnech 14. - 16.dubna 2004 na Výstavišti v Praze 7 představí desítky vystavovatelů své výrobky a služby z oblastí foto, video, imaging, mobil a internet na tradičně nejvýznamnějším svátku fotografie v České a Slovenské republice ...

Ve středu 14.4. se otevřou brány již 22. ročníku této každoroční výstavy a současně se s interaktivní nabídkou jednotlivých vystavovatelů rozeběhne i rychlý kolotoč zajímavých doprovodných akcí, které jsou určeny jak odborné, tak i amatérské veřejnosti. Digitální technika, fenomén současné doby, se projeví nejen v zajímavých výstavách známých osobností české a slovenské fotografie, ale i na již tradiční široké prezentaci výsledků celoroční soutěže FOTOGRAF ROKU pořádané časopisem FotoVideo.

Z připravených výstav alespoň jejich názvy : Bolívie - Ladislav Kamarád, Adolf Zika, a Výstava prací držitelů certifikátu QEP (Qualified European Photographer) - Asociace fotografů.

Součástí doprovodného programu je rovněž GD Expo, kde budete mít možnost seznámit golfem na trenažéru Dead Solid Golf a zúčastnit se soutěže v patování.

Fotografické workshopy, přednášky, semináře a prezentace za účasti zajímavých jmen a samozřejmě i členů klubu Atemi Foto Group, kteří zde završí svou celoroční zlaťákovou soutěž, budou probíhat od rána do večera, každou hodinu až do pátku 16. dubna, kdy se vpodvečer brány této akce, které už dávno přestala být pouhou výstavou, uzavřou.

Zváni jsou samozřejmě všichni !

Interkamera 2004

Článek ze dne 9. dubna 2004 - pátek