logo itpoint.cz

Internet chello easy od UPC - za 555 Kč včetně DPH

Nabídka vysokorychlostního internetu od UPC se rozšiřuje o další, již čtvrtou službu - chello easy za 466 Kč měsíčně bez DPH. Komplexní nabídka internetu chello od UPC tak zásadně mění situaci na domácím internetovém trhu. UPC nabízí profesionální vysokorychlostní internet za momentálně bezkonkurenční cenu.

Společnost UPC Česká republika a. s. (dále UPC nebo společnost) nabízí od 1. října novou novou vysokorychlostní internetovou službu pod názvem chello easy za 466 Kč bez DPH. S DPH bude stát chello easy 555 Kč. Tato cena je konečná, bez dalších nutných poplatků a nákladů. Rychlost nové služby je přitom 256/64 kb/s, což znamená, že ve své kategorii "light" služeb bude zdaleka nejvyšší. UPC dále k internetu chello easy zdarma nabízí e-mailovou schránku a 5 aliasů o celkové kapacitě 10 MB a 5 MB pro webovou stránku.

Jednotlivé nabídky chello od UPC přitom splňují hned několik nej :

"Nejde nám však o jednotlivá nej, ale jen o jedno - aby naše služba byla vždy brána jako nejvýhodnější v poměru výkon/kvalita /cena - aby si z naší nabídky internetu mohl vybrat skutečně každý: začátečník, profesionál, podnikatel a třeba i student, který má hluboko do kapsy," říká Václav Bartoň.

Nabídka internetu chello tak vychází vstříc zákaznickým požadavkům na rychlost, na kvalitu i na cenu.

chello easy

Kč / měsíc s DPH rychlost připojení kb / sec

+ navíc zdarma

555,00 256 / 64 1 x e-mailová schránka + 5 aliasů + 5 MB WEB 

"Společnost zavedením služby chello easy vyšla vstříc velké skupině lidí, kteří z různých důvodů preferují cenu nad rychlostí, stejně jako rostoucí společenské poptávce po levném, ale kvalitním a bezpečném internetu a po větší podpoře rozvoje "internetové" gramotnosti. Teď tu takováto požadovaná služba je a má evropsky srovnatelné parametry," komentuje celou událost Václav Bartoň, generální ředitel společnosti.

Petr Jílek, provozní ředitel UPC k zavedení služby chello easy dodává : "před ní jsme testovali službu chello light, o kterou nebyl při rychlosti 128 kb/s a ceně 779 Kč až tak velký zájem. Proto jsme zvolili chello easy. Předplatitelé chello light se však nemusí obávat. UPC je automaticky převede na službu chello easy, čímž se jim zlevní měsíční paušální poplatek a zvýší rychlost jejich připojení. Jednoznačně na tom vydělají."

Petr Jílek ještě říká, že na službu chello easy se vztahují, obdobně jako je tomu u jiných provozovatelů, pravidla Fair Using Policy. "Při případném přenosu objemu dat nad 5GB během jednoho měsíce, dochází ke zpomalení připojení na 64/64 kb/s. Zákazník je však stále připojen, může službu využívat a nemění se ani pevný poplatek. Původní rychlost se obnovuje hned na začátku dalšího měsíce. I v tomto směru patří nová služba k vysoce výhodným a k srovnatelným s vyššími typy nabídek u jiných provozovatelů," upozorňuje Petr Jílek a shrnuje celkovou nabídku internetu chello od UPC :

služba rychlost kb/s cena / Kč s DPH
chello easy 256/64 555,-
chello classic 1536/128 1.224,-
chello plus 2048/256 1.678,-
chello professional 1072/384 4.533,-

Internet chello je k dispozici v Praze, v Brně a v Liberci. Co do počtu zákazníků je nejrozšířenější vysokorychlostní kabelovou internetovou službou v České republice. Mezi jeho přednosti patří především stálé připojení 24 hodin denně za pevně stanovenou částku, mnohonásobně rychlejší přenos dat než při použití telefonní linky, kompletní instalace, kterou provádí vyškolený technik UPC, výhodný poměr technická kvalita/výkon/cena a žádné další nutné náklady, např. poplatky za telefon. K přednostem patří rovněž služby technické podpory Klientského centra UPC. Internet chello je možné si předplatit samostatně, bez objednávky nabídky kabelové televize. V kombinaci s odběrem signálu kabelové televize může zákazník získat výraznou slevu.

UPC

Článek ze dne 30. září 2004 - čtvrtek