logo itpoint.cz

Internet Expres - vysokorychlostní internet bez datových limitů

Datově neomezený vysokorychlostní internet a velmi atraktivní ceny za volání nabízí od 12. května 2004 v rámci nové služby Internet Expres společnost Český Telecom. Za variantu 512/128 kbit/s spolu s volitelnou hlasovou službou zaplatí uživatel v nabídce, která platí do 11. července 2004, pouze 999,- Kč.

Datově neomezený vysokorychlostní internet a velmi atraktivní ceny za volání nabízí od 12. května 2004 v rámci nové služby Internet Expres společnost Český Telecom. Za variantu 512/128 kbit/s spolu s volitelnou hlasovou službou zaplatí uživatel v nabídce, která platí do 11. července 2004, pouze 999,- Kč.

"Neomezený Internet Expres o maximálních rychlostech 512 kbit/s a 1 024 kbit/s je pokračováním naší snahy o rozšiřování nabídky pro uživatele internetu. Počínaje květnem jsme pro naše klienty zároveň radikálně zkrátili dobu zřizování," říká David Duroň, výkonný ředitel pro marketing Českého Telecomu. "Ve spolupráci se společností Eurotel Praha tak představujeme novou produktovou řadu Exprs a zároveň rozšiřujeme kapacitu přímých prodejních míst, která tak přináší službu vysokorychlostního internetu blíž zákazníkům, na 180," dodává David Duroň.

"Spolupráce mezi společnostmi Eurotel Praha a Český Telecom v oblasti neomezeného vysokorychlostního internetu poskytuje uživatelům v České republice nejlepší možnost volby a maximálně vychází vstříc potřebám všech zákazníků," řekl Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. Mobilní operátor Eurotel, jakožto dealer Českého Telecomu, nabízí také službu Internet Expres od středy 12. května 2004. Konzultanti 84 značkových prodejen Eurotelu jsou připraveni zodpovědět dotazy, týkající se služby Internet Expres a zprostředkovat její objednání.

Se službou Internet Expres si naši zákazníci mohou vybrat také jednu ze dvou atraktivních hlasových služeb, které jsou již zahrnuty v ceně. První je služba Telefon Universal, která je zpoplatňována nejvýhodnější minutovou sazbou pro volání do všech směrů (od 0,59 Kč bez DPH). Úspora oproti běžnému programu Telefon 70 je v závislosti na druhu volání až 64 procent. Druhou možností je Telefon Universal Dialog s nejnovějším způsobem účtování pro volání do všech pevných sítí v České republice, kdy už nezáleží na tom, jak dlouho zákazník volá, zda volá místně či meziměstsky, nebo ve špičce či mimo špičku. Za každý uskutečněný hovor do všech směrů a ve všech časech zaplatí pouze 9,90,- Kč bez DPH (do jedné hodiny hovoru).

Uživatel služby Internet Expres získává automaticky schránku elektronické pošty s kapacitou 30 MB. Zdarma je pro všechny zákazníky také k dispozici i prostor na serveru Českého Telecomu o kapacitě 30 MB. Pokud má zákazník zájem o další doplňkové služby, může si přikoupit i pevnou IP adresu, případně pronajmout základní koncové zařízení, včetně rozbočovače. V neposlední řadě Český Telecom zákazníkům nabízí možnost antivirové ochrany.Veškeré údaje o cenách a další podrobnosti jsou na www.internetexpres.cz.

Český Telecom začal nabízet vysokorychlostní přístup na internet založený na technologii ADSL v březnu roku 2003. Současný počet zákazníků služby Internet Broadband je k 10. květnu 2004 téměř 22 000. K výraznému zlepšení došlo u zřízení přípojek ADSL - doba realizace se snížila ze standardně garantovaných 21 dnů na 12 dnů (průměr za poslední 3 měsíce).

V současné době je potenciálně pokryto 1 780 000 telefonních stanic, které představují 47 % všech telefonních linek v České republice. Do začátku prázdnin plánuje Český Telecom zprovoznit dalších 80 nových lokalit. Potenciální pokrytí by tak mělo dosáhnout přibližně na 60 % všech telefonních linek provozovaných Český Telecomem (asi 2 280 000 zákazníků).

Český Telecom

Článek ze dne 13. května 2004 - čtvrtek