logo itpoint.cz

Invex letos nově rozšíří svou obchodní část do pavilónu D

Brněnský Invex letos nově rozšíří svou obchodní část do pavilónu D Výstaviště, který byl loni nevyužitý. Invex Business má umožnit nerušenou komunikaci mezi výrobci- vystavovateli a prodejci-návštěvníky. Do pavilónu D budou mít přístup pouze zástupci firem.

Podle sdělení pracovníka Invexu - Petra Ondráška, brněnský Invex letos nově rozšíří svou obchodní část do pavilónu D Výstaviště, který byl loni nevyužitý. Invex Business má umožnit nerušenou komunikaci mezi výrobci-vystavovateli a prodejci-návštěvníky. Do pavilónu D budou mít přístup pouze zástupci firem.

"Půjde výhradně o typizované expozice - nezáleží na velikosti či vzhledu stánku," řekl Ondrášek.

Svou letošní účast potvrdil Český Telecom, expozici otevřou i firmy 3Net, MHM a Per4Mance. Společnost Kvados nabídne partnerům jednání přímo na interiérovém golfovém hřišti. AutoConta naplánoval svou účast v rámci projektu One to One, což je třídenní pronájem uzavřeného prostoru se zajištěním cateringového servisu.

Invex se letos uskuteční 11. až 15. října již počtrnácté. Loňská návštěvnost přesáhla 135.000 lidí, což veletrh řadí mezi čtyřku největších akcí v oboru na světě. Hotely v Brně chystají jako novinku více než pětinové slevy na ubytování.

ČTK

Článek ze dne 8. června 2004 - úterý